reklama

Akcja sprzątania Beskidów [VIDEO]

Gospodarka, Wiadomości, 10.09.2021 12:55, DK / WB
Kolejna odsłona akcji.
Akcja sprzątania Beskidów [VIDEO]
W piątek (10.09) ruszyła kolejna odsłona bardzo popularnej akcji „Czyste Beskidy”. Rano na parkingu przy odkrytym Basenie Kąpielowym w Andrychowie zebrało się kilkaset osób - wolontariuszy ze szkół i stowarzyszeń, którzy zobowiązali się zadbać o kawałek naszej małej ojczyzny, czyli Beskidu Małego. Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, w którym znajdowała się woda i przekąski.

Centrum Kultury i Wypoczynku Andrychów zorganizowało gry i zabawy dla najmłodszych. Dzieci bawiły się i tańczyły przy muzyce zanim wyruszyły w trasę.

Organizatorem akcji jest Zarząd Koła PTTK ,,Chałupa" z prezesem Wiesławem Ogórkiem na czele.

Ubiegłoroczna akcja zakończyła się sporym sukcesem. Zebrano aż 150 worków pełnych śmieci.

PTTK Chałupa do akcji Czyste Beskidy dołącza od 3 lat w tej edycji wolontariusze posprzątają nie tylko szlaki w górach, ale także miejsca wokoło nich.

Zobaczcie nagranieZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy