Ogłoszenie. Praca. Pracownik działu marketingu – social media

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.09.2021 07:10,
OGŁOSZENIE.

MWD Spółka z o.o. - Park Miniatur i Warownia w Inwałdzie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU – SOCIAL MEDIA

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, oraz rozpoczynające pracę w marketingu chętne do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Miejsce pracy – Inwałd, ul. Wadowicka 169

Oferujemy: umowę o pracę.

Obowiązki pracownika:

- prowadzenie profili Social Media

- kreowanie i uczestnictwo w akcjach promocyjnych spółki

Oczekiwania:

- zaangażowanie i chęć do pracy,

- kreatywność i otwartość na nieszablonowe projekty

- łatwość w pisaniu tekstów reklamowych,

- mile widziana obsługa programu graficznego,

- umiejętność fotografowania i realizacji krótkich filmików,

- kultura osobista ,

- komunikatywność, samodzielność,

- wykształcenie średnie lub wyższe związane z marketingiem

- prawo jazdy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres: [email protected]

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.(zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz.U.nr 2016 poz.922). Informujemy, że Administratorem danych jest MWD Sp. z o.o. z siedzibą w Inwałd przy ul. Wadowickiej 169. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

News will be here