reklama

Ukraina dla Karolci. Andrychowianie przeszli 350 km szlakami górskimi [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 09.09.2021 15:40, DK
Momentami wyprawa przebiegała w bardzo ekstremalnych warunkach pogodowych.
Ukraina dla Karolci. Andrychowianie przeszli 350 km szlakami górskimi [FOTO]

Jak informowaliśmy, Krzysztof Tomiak, Rafał Zalewski, Tomasz Poraj, Kuba Rajda postanowili pomóc małej Karolince z Roczyn. Panowie na szlak wyruszyli w piątek (27.08). Do przebycia mieli około 350 km. Trasa, którą sobie wyznaczyli przebiegała przez 8 pasm: Bieszczady ,grzbiet wododzialowy , Połonina Borżawa, Połonina Krasna ,Gorgany , Świdoviec , Czarnohora oraz Marmorosze. Udało się!. W środę (8.09) ekipa dotarła do miejscowości Dilove, gdzie ich podróż dobiegła końca.

Było ciężko - niesprzyjające warunki pogodowe, zniszczone obuwie, niskie temperatury... Koniec końców jednak udało się i wszyscy cali i zdrowi zakończyli podróż. Przypominamy, że celem wyprawy jest pomoc dla chorego dziecka - Karolinka, która cierpi na chorobę Sandifera i potrzebuje 100 000 zł aby móc normalnie funkcjonować.

Panowie właśnie taką kwotę starają się zebrać. Możecie im w tym pomóc. Odwiedźcie stronę https://zrzutka.pl/c2avvu oraz facebookowy profil /GorskieSzlakiZAparatem gdzie dowiecie się więcej na temat podróży po Ukrainie oraz poznacie szczegóły walki z chorobą małej Karoliny. Akcja pomocy cały czas trwa!

:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wilku, 10.09.2021 17:02

Autorze! W tym przypadku wielką literą: Grzbiet Wododziałowy