reklama
reklama

Ależ ta szkoła się zmieniła! [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 10.09.2021 10:10, DK / WB
Jedyna szkoła w regionie z obserwatorium astronomicznym.
Ależ ta szkoła się zmieniła! [VIDEO]
W czwartek (9.09) odwiedziliśmy ZSS w Sułkowicach- Bolęcinie i rozmawialiśmy z dyrektorem Zbigniewem Grabowskim o inwestycjach jakie poczyniono na terenie szkoły.


Pierwszym co rzuca się w oczy po spojrzeniu na budynek szkoły jest okazała kopuła obserwatorium astronomicznego. Obserwatorium oddano do użytku w 2020 roku. Pomimo pandemii uczniowie częściowo zdążyli skorzystać z nowego obiektu w szkole.

Szkoła w Bolęcinie bardzo się zmieniła na przestrzeni kilku lat. Oprócz wykonania obserwatorium, przebudowane zostało poddasze, z którego po podniesieniu kondygnacji powstało pełnowymiarowe drugie piętro budynku przykryte nowym dachem.

Oficjalne otwarcie części szkoły po przebudowie zaplanowano na 8 października (w ubiegłym roku w otwarciu przeszkodziła pandemia)

A już w piątek (10.09) do obserwatorium, pierwszy raz przyjeżdżają umówione grupy z opiekunami. Wydarzenie zaplanowano w godzinach od 20.00 do 24.00.
Oprócz uczniów ościennych szkół w obserwatorium pojawią się studenci uniwersytetu III wieku.

Zobaczcie nasz materiał.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

timurek18, 10.09.2021 11:19

Gratuluję Panie Zbyszku -tak trzymać