reklama
reklama

Zainspiruj się “Skłodowską”!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.05.2023 18:06,


Zainspiruj się “Skłodowską”!

Szkoła może przekazywać wiedzę, kształcić umiejętności i wychowywać. Andrychowski Ogólniak pragnie jednak czegoś więcej - chce inspirować do zdobywania mądrości, realizacji pasji i budowania świata wartości.

Jeśli zatem szukasz szkoły, która otworzy przed Tobą przestrzeń do odkrywania siebie, swoich zainteresowań i będzie Ci towarzyszyć w drodze do obranych celów, andrychowskie Liceum to doskonały wybór!

Z powodzeniem od lat godzi się tutaj rzetelne przygotowanie do matury, olimpiad i konkursów z działalnością w kołach teatralnym, plastycznym, dziennikarskim i chórze szkolnym, z aktywnością sportową, społeczną i realizacją pozaszkolnych marzeń.

Dumny ze swojej patronki Marii Skłodowskiej-Curie Ogólniak nie tylko pragnie inspirować, ale także w swoich uczniach widzi źródło inspiracji, corocznie odkrywa u nich “nowe pierwiastki”- kreatywności, empatii, energii i radości.

To z nich powstaje szkoła odważnie adaptująca nowoczesne technologie (jedna z 44 Szkół Modelowych w Małopolsce) oraz otwarta na wciąż nowe, czasem szalone pomysły, jak podwodne szachy czy syrenkowanie.

Jesteś ambitny, energiczny i przebojowy? A może spokojny, wrażliwy i poszukujący? Dla nas - inspirujący! Zainspiruj “Skłodowską”!

Ósmoklasisto! Pobierz naszą aplikację i dołącz do nas!

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy