TAXI Wadowice - bezpieczna i godna zaufania taksówka. Ceny do negocjacji, płatność kartą

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.12.2019 12:45,
TAXI Wadowice - bezpieczna i godna zaufania taksówka. Ceny do negocjacji, płatność kartą

W praktycznie każdym mieście, oprócz transportu publicznego, możemy z łatwością znaleźć usługi taxi. Wadowice i okoliczne miejscowości nie są wyjątkiem i tu również bezproblemowo możemy skorzystać z tego rodzaju transportu. Taksówki mają zdecydowaną przewagę nad publicznymi środkami transportu z wielu powodów. Są dużo bardziej wygodne, punktualne, a przede wszystkim dowiozą Państwa dokładnie pod wskazany adres – bez konieczności przesiadek lub przebywania końcówki trasy na nogach. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza jeśli wybieracie się Państwo na spotkanie biznesowe albo udają się w podróż lub z niej wracają, i mają przy sobie nieporęczne bagaże.

Na lokalnym rynku transportowym z pewnością wyróżnia się moja firma Taxi Wadowice. Działam nie tylko na terenie Wadowic, lecz również w okolicy, m.in.: Suchej Beskidzkiej, Andrychowie, Kalwarii Zebrzydowskiej.

Świadczę usługi dowozu pasażerów na w każde miejsce i na każde żądanie np. na imprezy, spotkania, dyskoteki. Dojeżdżam nie tylko na miejscowe dworce autobusowe i PKP, lecz specjalizuję się także w trasach z/na lotniska w Krakowie oraz Katowicach-Pyrzowicach. Dzięki dużemu, sześcioosobowemu samochodowi, z powodzeniem mogą korzystać z moich usług większe grupy osób lub też osoby z dużą ilością bagażu. Istnieje także możliwość zamówienia przewozu przesyłek, zarówno standardowego, jak i w trybie ekspresowym.


Posiadam wieloletni staż w zawodzie, dlatego podróż ze mną zawsze przebiega bezpiecznie, w komfortowych warunkach oraz przyjaznej atmosferze. O najwyższej jakości moich usług świadczą przede wszystkim dziesiątki pozytywnych opinii od moich klientów, z którymi mogą Państwo zapoznać się w mojej wizytówce Google.

Oferuję pełną dyspozycyjność – jestem dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą mnie Państwo znaleźć na postoju taxi w Wadowicach (Plac Kościuszki), jestem także cały czas dostępny pod telefonem: 604 170 052.

Mój cennik jest najkorzystniejszy w mieście, a stali klienci mogą dodatkowo liczyć na rabaty i zniżki. W celu podniesienia wygody korzystania z moich usług udostępniam możliwość zapłacenia za kurs za pomocą kart płatniczych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy