23-latek odpowie za posiadanie dopalaczy

, Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2019 11:37, red
Posiadanie tych substancji jest zabronione.
23-latek odpowie za posiadanie dopalaczy
Policjanci zatrzymali 23-latka, który posiadał przy sobie nowe substancje psychoaktywne, których posiadanie jest zabronione Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach ustalili, że jeden z mieszkańców Wadowic może być w posiadaniu środków odurzających. 29 listopada br. policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia.

- Na jednym z osiedli w mieście, podczas kontroli osobistej wytypowanego mężczyzny, śledczy ujawnili około 25 gramów nowych substancji psychoaktywnych, których posiadanie jest zabronione Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani. Kryminalni podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego 23-latka również znaleźli dopalacze. Wadowiczaninowi przedstawiono zarzut, do którego się przyznał. Zgodnie z art. 62 b Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii - kto, wbrew przepisom ustawy, posiada nowe substancje psychoaktywne, podlega grzywnie - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy