reklama

W te Święta podaruj swoim bliskim wyjątkowe doświadczenia zamiast rzeczy materialnych

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.12.2019 08:40,
Czas tak szybko płynie - już grudzień.
W te Święta podaruj swoim bliskim wyjątkowe doświadczenia zamiast rzeczy materialnych
Święta tuż tuż. Jest to zdecydowanie jeden z najprzyjemniejszych momentów w ciągu roku, ponieważ tworzy piękne wspomnienia.

Jednocześnie nadszedł czas dylematów odnośnie tradycyjnego wręczania prezentów najbliższym. Zwykle mamy wątpliwości co do wyboru najbardziej odpowiednich podarunków dla osób które kochamy.

Na szczęście istnieją prezenty, które są oryginalne, a dodatkowo gwarantują radość. Należą do nich vouchery upominkowe na masaże i zabiegi SPA.

Voucher SPA to prezent nowoczesny, który gwarantuje wspaniałe przeżycia. Mamy tutaj ogromne możliwości ponieważ voucher zostaje dopasowany do potrzeb klienta i dlatego może obejmować dowolny masaż, zabieg kosmetyczny na twarz lub ciało, a nawet cały pakiet zabiegów. Komfortowe jest także to, że jeśli brakuje nam wiedzy z jakich zabiegów nasza bliska osoba chciałaby skorzystać - możemy zakupić voucher na dowolną, przystępną dla nas kwotę, a zabiegi zostaną wybrane później.

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu dla siebie. Dlatego właśnie odrobina luksusu w postaci relaksu dla duszy i ciała to coś co sprawi radość każdej osobie w każdym wieku.W ofercie mojego mobilnego Holistic SPA Therapy znajduje się szeroki wybór masaży sportowych, przeciwbólowych, antycellulitowych a także relaksacyjnych takich jak Ajurwedyjski, Balijski, Lomi Lomi, gorącą czekoladą, kamieniami oraz świecą aromaterapeutyczną.

Są to masaże zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także (coraz częściej) wybierane dla dzieci. Polecamy również zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz wyszczuplające na ciało.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mojego mobilnego SPA - Holistic SPA Therapy https://www.facebook.com/HSTterapiaSPA/
oraz na stronę internetową www.holisticspatherapy.pl.

Judyta Dubanowicz
(Absolwentka Krakowskiego AWF, dyplomowany Terapeuta SPA z 11-letnim doświadczeniem zdobywanym zarówno w najlepszych hotelach w Polsce jak i na Gibraltarze, w Hiszpanii, Anglii i Norwegii)


Sesja wykonana przez @Beniamin Sobaniec w @Zacisze Pod Lipą Modelka: Karolina Rokowska Modele: Krzysztof Graca i Borysek

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy