reklama

Armatki już pracują. Ruszyło naśnieżanie stoku

, MAGAZYN, Wiadomości, 01.12.2019 16:26,
Na Czarnym Groniu ruszyło sztuczne naśnieżanie stoku.
Armatki już pracują. Ruszyło naśnieżanie stoku

Minusowe temperatury w sobotę w nocy pozwoliły na uruchomienie sztucznego naśnieżania.

Miłośnicy jazdy na nartach mogą już odliczać dni do otwarcia nowego sezonu na stoku Czarny Groń w Rzykach.

Sytuację na stoku w Rzykach można podglądać na: www.czarnygron.pl/kamery-online

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Wandosu, 03.12.2019 02:08

Nie może zostać wyciąg otwarty,decyzją sądu jest postanowiona jego rozbiórka,szef Gronia Sławomir Rusinek ma rozebrać cały nielegalny wyciąg,i oxzywiście ma doprowadzić to miejsce do stanu jakie zastał (zalesić drzewami ) Jak wziął jakieś dotacje na to nuich oddaje. . Przecież planował kolejną wycinkę budując kilometrowy tunel,to dopiero była by katastrofa ekologiczna,trzeba tego gościa mieć pod lupą. Teraz kto odpowie za zniszczenia jakie wlasciciel wyciągu spowodowal w lesie parku,tyle drzew zniszczonych

adjar, 02.12.2019 11:13

Wypadałoby może podać do wiadomości że naśnieżają tylko dolny, stary wyciąg, a nie nowy kanapowy na górze, bo ceny te same zostają jak nie rosną, a potem ludzie przejeżdżają i zdziwko bo nie działa. Tak czy nie?

kaczor, 01.12.2019 19:45

to może poprzestańmy na tym że dobrze że działa, szykuje się do sezonu. jest ok i tyle.

politolog, 01.12.2019 19:42

a tyle było gadki, straszenia ludzi że albo Pan Rusinek dostanie czego chce i już - albo zamknie biznes. I co? Działa bo to biznes - każdy normalny gość nie zamknie czegoś z czego ma dochody. a ma skoro działa znaczy się ma dochody. Co na to radni? biznes działa a jeszcze chcecie pisać listy do prezydenta. Jak padały firmy w Andrychowie to jakoś nie widac było żeby robiło to na was wrażenia panie i panowie od Żaka.

politolog, 01.12.2019 19:40

ojoj, co za język, co za obsesja. wyluzuj zaangaażowany obserwator :) W końcu strachy na lachy jak spodziewała się większość autentycznych obserwatorów - czarny groń działa, nikt nie rezygnuje. Widocznie idzie nieźle zarobić i ok :). Ps. na czarnym groniu byłem - takie sobie warunki do jazdy i takie sobie jedzenie ale ok - ujdzie w tłumie :)

obserwator2012, 01.12.2019 19:12

@politolog .Chciałeś , aby wyszło mądrze,ale wyszło jak zawsze głupio. Tak se pogadać, to możesz pod kościołem o 12:15. zanim coś napiszesz zastanów się ,czy to trzyma się kupy. Aby o kimś/czymś pisać trzeba mieć o tym pojęcie- znasz firmę nie, byłeś tam -nie, Wyluzuj i inni też ,piszcie o swoich psychicznych psach jak nie macie tematu.

aga33, 01.12.2019 19:08

no i fajnie - niech działa! Oczywśćie zgodnie z prawem i z szacunkiem dla mieszkańców. A nasi radni i nasz burmistrz niech sobie z tego miejsca do woli korzystają ale politycznie może trzymają daleko - także dla dobra właściciela :) Nawet jeśli czują że to on a nie my wyborcy jesteśmy ich pracodawcą :)

politolog, 01.12.2019 18:58

i żeby nie było - czarny goń niech się kręci byle w zgodzie z prawem. Jak dla mnie p. Rusienek może o 40 mln na rok na nim zarabiać.

politolog, 01.12.2019 18:55

i co radni? Ten biznes działa a jeszcze chcecie pisać listy do prezydenta. Jak padały firmy w Andrychowie to nie robiło to na was wrażenia panie i panowie od Żaka.

politolog, 01.12.2019 18:53

a tyle było gadki, straszenia ludzi że albo Pan Rusnek dostanie czego chce i już albo zamknie biznes. I co? Działa bo to biznes - żeby normalny gość nie zamknie czegoś z czego ma dochody. a ma skoro działa