reklama
reklama

Magik – niegdyś dyskoteka, dziś rodzinna restauracja [AKTUALIZACJA]

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.05.2024 12:25,
Nowo otwarta restauracja zaprasza w swoje progi.
Magik – niegdyś dyskoteka, dziś rodzinna restauracja [AKTUALIZACJA]
Magik usytuowany jest na ulicy Jana Kilińskiego 1b w Andrychowie, na pograniczu z Sułkowicami i Zagórnikiem. Miejsce to ma swoją rozrywkową historię, lecz dziś stało się rodzinną restauracją, w której możemy spróbować smaków kuchni krakowskiej, ponieważ stamtąd pochodzą nowi właściciele i szefowa kuchni. Lokal poza daniami restauracyjnymi oferuje również pizze. Menu wciąż jest rozszerzane, w tym również o dania wegetariańskie. Wszystkie opcje z menu są dostępne z dowozem.

Restauracja jest dużym lokalem, w którym można organizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak np. komunie, urodziny, wesela itp. Warunki ustala się indywidualnie w zależności od życzeń gości.

Zachęcamy do śledzenia Facebooka restauracji, oraz ich strony internetowej.

- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy