reklama

Myjnia Nowostyl przy ul. Batorego w Andrychowie zaprasza

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.02.2023 19:31,
Samoobsługowa Myjnia bezdotykowa w Andrychowie przy ul. Batorego (w kierunku Wieprza, naprzeciwko AFM) zaprasza.
Myjnia Nowostyl przy ul. Batorego w Andrychowie zaprasza

Pięć wydajnych, niezawodnych i w pełni zautomatyzowanych nowych stanowisk wyprodukowanych przez doświadczone Przedsiębiorstwo Tixewash Polska dostępne jest już dla Państwa dzięki firmie P.P.U.H. NOWOSTYL z Wieprza.

Myjnie te są najnowocześniejszymi myjniami obecnymi na rynku, które charakteryzują się najwyższą jakością mycia i bezawaryjnością.

Co ważne! Producenci zadbali również o ochronę środowiska i do mycia samochodów używane są płyny prawie w 100% biodegradowalne oraz w 100% nie zawierające fosforanów. Poza tym stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych przyczyni się do zminimalizowania wykorzystywania energii elektrycznej, chemii oraz wody.

UWAGA! Możliwość płacenia KARTĄ! Dostępna jest również ROZMIENIARKA gotówki.

Oprócz myjni dostępne są także urządzenia dodatkowe tj. ozonator, urządzenie do samodzielnego mycia tapicerki, dyspenser papieru oraz rozpryskiwacz z czterema opryskami.


Korzystając z urządzeń dodatkowych mamy pewność, iż nasze auto nie tylko będzie czyste i pachnące, ale również bezpieczne dla nas i dla naszych najbliższych.

1. OZONATOR – produkuje aktywny ozon, który jest 50 razy skuteczniejszy od chloru a po kilku minutach rozpada się na cząsteczki tlenu i dzięki temu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Skutecznie zabija grzyby, które rozwijają się w klimatyzacji, roztocza i neutralizuje alergeny.

Dzięki ozonowaniu skutecznie:

- odgrzybimy klimatyzację.

- pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów powstałych wskutek palenia tytoniu czy wożenia zwierząt domowych lub rozłożenia się np. starych owoców,

- usuniemy wszelkiego rodzaju alergeny takie jak pyłki czy roztocza.

2. Urządzenie do samodzielnego mycia tapicerki – dzięki aktywnej pianie podawanej na szczotkę, wyczyścimy materiałowe dywaniki, miękką tapicerkę czy siedzenia samochodu. Dzięki temu, iż piana podawana jest bezpośrednio na szczotkę skutecznie wyszorujemy bród, który następnie zostanie odessany specjalnie do tego przystosowaną końcówką. Dywaniki i siedzenia odzyskają swój pierwotny blask i to za niewielkie pieniądze.

3. Dyspenser papieru – niezastąpione urządzenie, dla tych którzy lubią mieć czyste szyby oraz kokpit. Urządzenie podaje nam specjalny chłonny papier, którym wytrzemy lusterka. Dodatkowo w cenie papieru mamy możliwość skorzystania z dwóch płynów: jeden do mycia kokpitu który skutecznie usunie kurz i jest antyelektrostatyczny a drugi do mycia szyb.

4. Rozpryskiwacz z czterema opryskami – urządzenie posiada cztery różne opryski. Dwa z nich służą do nawaniania auta. Jeden zapach jest damski a drugi męski. Obydwa posiadają zapachy oryginalnych markowych perfum. Kolejny płyn służy do oprysku opon. Dzięki niemu opony wyglądają jak nowe, a powstająca cienka powłoka przedłuża ich wygląd nawet na kilkanaście dni. Ostatniego oprysku używamy do wydobycia pierwotnego blasku plastikowych elementów auta, jak zderzaki, listwy, grill. Możemy również z powodzeniem używać go do oprysku kokpitu.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy