reklama

„Talenty 2023”. Do końca lutego trwa przyjmowanie zgłoszeń

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.02.2023 14:19, INFORMACJA PRASOWA
Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na Festiwal Artystyczny „Talenty 2023”. Do 28 lutego br. uczestnicy z gmin Andrychów i Wadowice mogą zgłaszać się do Wadowickiego Centrum Kultury, poprzez formularz, który jest dostępny na stronie Wadowickiego Centrum Kultury.
„Talenty 2023”. Do końca lutego trwa przyjmowanie zgłoszeń

Talenty organizowane są już od ponad 20 lat dla miłośników wielu dziedzin artystycznych. Wśród dzieci, młodzieży a także dorosłych poszukujemy niezwykłych osobowości, utalentowanych tancerzy, malarzy, pisarzy, wokalistów, muzyków, aktorów czy recytatorów. Nagroda „Talent”, ale także możliwość wygrania udziału w profesjonalnych warsztatach czeka na najlepszych!

Wystarczy wybrać swój repertuar, opracować go i wysłać swoje zgłoszenie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: wck.wadowice.pl do 28 lutego dla uczestników I etapu z Gminy Wadowice i Andrychów.

Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy, zgłoszenia do I etapu przeprowadzają miejskie i gminne ośrodki kultury. Wadowicki Centrum Kultury prowadzi eliminacje na I etapie dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Wadowice oraz Gminy Andrychów, dla uczniów ze szkół średnich oraz osób dorosłych z całego powiatu. Eliminacje do I etapu odbędą się 8,9 i 13 marca br. w WCK.

Przed organizatorami wiele godzin prezentacji artystycznych, emocji, wrażeń, pracy i przygotowań. Wszystko w wielkim celu, aby wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wyłonić artystyczne perełki gmin, a dalej powiatu wadowickiego.

Od tego roku wprowadzono kilka zmian! Pierwszą z nich jest obowiązkowa akredytacja na etapie powiatowym, w wysokości 15 zł od uczestnika. Kolejne to nagroda publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację w danej kategorii artystycznej, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury. Kolejną nagrodą, którą będzie można zdobyć, oprócz oczywiście najważniejszego „Talentu 2023”, jest Grand Prix w kategoriach niescenicznych i osobno w kategoriach scenicznych – będzie to voucher na warsztaty.

Laureatów I etapu WCK zaprasza dalej do etapu powiatowego, na zgłoszenia organizatorzy czekają do 13 marca 2023 – również przez formularz Google dostępny na wck.wadowice.pl w dniach od 6 do 13 marca br. Eliminacje powiatowe odbędą się 21,22,23 marca br. w Wadowickim Centrum Kultury.


źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy