Trudny powrót do domu. Potrzebny był terenowy samochód [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.01.2019 17:06, red / NEWSY CZYTELNIKÓW
Gdyby nie pomoc ludzi dobrej woli kobieta nie miałaby jak wrócić do domu.
Trudny powrót do domu. Potrzebny był terenowy samochód [FOTO]
O trudnej sytuacji mieszkańców ulicy Brzezińskiej w Targanicach pisaliśmy już wiele razy. Do ich posesji nie ma porządnej drogi dojazdowej, nie mają też wody. Ostatnio, 31 grudnia, pomocy lekarskiej wymagała tam starsza pani. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, ale karetka nie dojechała na miejsce.

Pomogli strażacy, którzy przenieśli kobietę do karetki.


Mieszkanka trafiła do szpitala, z którego została wypisana 3 stycznia. I znowu pojawił się problem z transportem, bo jak wyjechać pod stromą, zasypaną śniegiem górę?

Jak informują nas okoliczni mieszkańcy, dopiero dzięki pomocy pana Mateusza z Andrychowa, który ma porządny terenowych samochód i zajął się transportem, mieszkanka mogła wrócić do domu.

Pozostaje pytanie, czy samorząd kiedyś zapewni jakąś porządną drogę dojazdową (i wodociąg) do posesji na Brzezińskiej?


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wadowian8, 04.01.2019 13:01

brawo

Rower , 03.01.2019 21:32

Chwalmy Pana, że mamy tak wspaniałego burmistrza, który wydaje pieniądze na rzeczy potrzebne jak basen czy galeria handlowa a nie wodociągi czy drogi. Brama burmistrz Żak!!