Akcja na Brzezińskiej. Karetka tam nie dojedzie...

, Na sygnale, Wiadomości, 31.12.2018 17:46, red
Wiele razy pisaliśmy o trudnej sytuacji, w jakiej znajdują się mieszkańcy tej ulicy.
Akcja na Brzezińskiej. Karetka tam nie dojedzie...

W poniedziałek (31.12) po godzinie 17:00 służby ratunkowe zostały wezwane na ulicę Brzezińską w Targanicach / Brzezince Górnej. Wiele razy pisaliśmy o trudnej sytuacji, w jakiej znajdują się mieszkańcy tej ulicy. Tam praktycznie nie ma dojazdu, nie ma wodociągu, podobnie jak widoków na poprawę tej sytuacji.

W poniedziałek wieczorem pomoc wezwano do starszej kobiety mieszkającej w jednym z domów. Problem w tym, że karetka nie mogła dojechać na miejsce. Do akcji skierowano więc strażaków z JRG Andrychów i OSP Targanice Górne, którzy sprowadzili na miejsce quada. Pojazd miał być wykorzystany do ewentualnego transportu mieszkanki do stojącej daleko od domu karetki.

xxx

Jak dowiadujemy się od mieszkańca, minęła godzina aż kobieta została przeniesiona do karetki. Pomogli strażacy. Quad zakopał się w śniegu.


foto: czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Lolek007, 31.12.2018 22:16

W roli ścisłości dla redaktora, jak widać na zamieszczonym zdjęciu Quad dojechał na miejsce, a inne pojazdy nie dojechały.