Nowy Rok – Nowa Ty ! Schudnij skutecznie w prawdziwym Naturhouse Wadowice!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.01.2019 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
.
Nowy Rok – Nowa Ty ! Schudnij skutecznie w prawdziwym Naturhouse Wadowice!

Z początkiem roku większość z nas zastanawia się co zmienić na lepsze. Jedną z myśli jest refleksja nad figurą, a wraz z nią noworoczne postanowienie – „schudnę”. Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę skutecznie i zdrowo?


Wpisując postanowienie o odchudzaniu na listę noworocznych planów, marzy nam się nie tylko godna pozazdroszczenia sylwetka, ale i wyśmienite samopoczucie. Bardzo często kończy się jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Jeżeli jednak uda się podjąć działanie, to przeważnie katujemy się rygorystycznymi głodówkami albo wylewamy siódme poty na siłowni. Nie tędy droga! Podstawą skutecznego odchudzania jest wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych, w czym pomoże nam dietetyk.

Pierwszy krok: konsultacja dietetyczna

Na samym początku rolą dietetyka jest przeprowadzenie wywiadu. – W trakcie pierwszej konsultacji staram się jak najlepiej poznać osobę i jej nawyki żywieniowe. Dokonuję pomiarów ciała oraz zawartości tłuszczu i płynów w organizmie. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby – mówi Natalia Grabińska, dietetyk Naturhouse Wadowice.

Wśród czynników oddziałujących na specyfikę kuracji znajdują się m. In.: wiek, przebyte w przeszłości choroby czy aktualnie przyjmowane leki. Po dostatecznym zgromadzeniu potrzebnych informacji, specjalista jest w stanie wychwycić przyczynę problemu z nadwagą i dopasować odpowiedni plan żywieniowy.


Dieta pod czujnym okiem specjalisty

Właściwie dobrana dieta powinna być prosta, przyjemna i przede wszystkim zdrowa. Należy pamiętać, że modne diety i kuracje z internetu czy z kolorowych czasopism, przeprowadzane bez wcześniejszej konsultacji z ekspertem, mogą po prostu zaszkodzić. Zwykle przyczyniają się również do popularnego efektu jo–jo. – Dieta musi być pełnowartościowa, zbilansowana i praktyczna. Kaloryczność dań należy dopasować tak, aby uzyskać zadowalające efekty. Kurację powinien zakończyć etap stabilizacji, aby uniknąć powrotu do poprzedniej wagi – potwierdza dietetyk Naturhouse.


Prosta droga do sukcesu!

Realizując kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, mamy największą szansę na osiągnięcie założonego celu. W trakcie cotygodniowych wizyt dietetyk monitoruje prawidłowy przebieg kuracji oraz motywuje do dalszego działania. Przy wsparciu dietetyka, rodziny, a także dzięki własnej silnej woli oraz cierpliwości z pewnością zakończymy noworoczne postanowienie sukcesem.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej – wystarczy umówić się telefonicznie pod numerem telefonu 736 093 908 lub za pomocą formularza on-line.

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od dawnej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu 736 093 908 .

Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek: 9:00 - 19:00
Wtorek: 12:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 16:00
Czwartek: 12:00 - 21:00
Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD DAWNEJ PLACÓWKI!)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami: https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy