Zimowy czwartek. Policjanci mają pełne ręce roboty na drogach [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 03.01.2019 16:00, PG
Fatalne warunki na drogach w pierwszych dniach stycznia.
Zimowy czwartek. Policjanci mają pełne ręce roboty na drogach [FOTO]

W czwartek (03.01.) na drogach warunki są bardzo trudne. Jest bardzo ślisko a cięgle sypiący śnieg nie poprawia sytuacji. Ruch samochodowy jest bardzo spowolniony, ale i tak dochodzi do kolizji. Zdarzają się też inne sytuacje.

W Andrychowie na ul. 1 Maja około godz. 10:00 doszło do awarii busa. Zdarzenie zauważyli policjanci z wydziału ruchu drogowego i postanowili podjąć się kontroli pojazdu, w wyniku której ujawniono brak ważnych badań technicznych.

Jak informuje policja, kierowcy zatrzymano dowód rejestracyjny do czasu aż usterki w pojeździe zostaną naprawione.

Około południa doszło do zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Wadowickiej z Kościelną w Wieprzu.Z kolei o godz. 12:25 doszło zderzenia samochodu osobowego volkswagen passat z ciągnikiem siodłowym marki volvo na ul. Batorego w Andrychowie. Kierowcy nie dogadali się, więc policja skierowała sprawę o ukaranie do sądu. Nikomu nic się nie stało.


Przed godz. 15:00 samochód osobowy wylądował w rowie w miejscowości Rzyki Praciaki.


foto: Czytelniczka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy