Znowu pobicie w centrum Andrychowa. Sprawcy zatrzymani

, Na sygnale, Wiadomości, 02.01.2019 14:25, red
Policjanci Wydziału Kryminalnego w Andrychowie zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy odpowiedzą za naruszenie nietykalności cielesnej 19–letniego mieszkańca gminy Andrychów i kradzież jego okularów.
Znowu pobicie w centrum Andrychowa. Sprawcy zatrzymani

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Rynek w Andrychowie, gdzie dwaj mężczyźni bez powodu zaczepili przypadkowo napotkanych mężczyzn.

Agresorzy naruszyli nietykalność cielesną 19-latka, który został uderzony pięścią w głowę i kopnięty w nogę. Dodatkowo napastnicy zabrali pokrzywdzonemu okulary.

- Gdy mężczyznom udało się uciec, natychmiast powiadomili andrychowski komisariat, którego policjanci chwilę po zdarzeniu zatrzymali sprawców przestępstwa. 22 i 25-latek trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych - relacjonuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mieszkańcy gminy Andrychów usłyszeli już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej (art. 217 KK), ponadto 25-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży (art. 278 KK). Okulary, których wartość została wyceniona na kwotę około 1500 złotych, nie udało się odzyskać.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 02.01.2019 22:18

A może to uprzywilejowana mniejszość narodowa żerująca tyle lat w Andrychowie

Rower , 02.01.2019 19:54

Pewnie te zwierzęta z Beskidu czy Cracovii, może by ich tak wszystkich wystrzelać ?