reklama
reklama

Zmarła wieloletnia nauczycielka i dyrektorka szkoły

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 28.12.2021 13:20, eł
Miała 75 lat. Odeszła w Boże Narodzenie.
Zmarła wieloletnia nauczycielka i dyrektorka szkoły

Tegoroczne Boże Narodzenie nie było radosnym świętem dla rodziny Genowefy Kotowicz, byłej wieloletniej nauczycielki i dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej. Kobieta zmarła 25 grudnia, zostawiając wiele osób pogrążonych w żałobie.

Genowefa Kotowicz była nauczycielką z powołania. Nie wyobrażała sobie pracy w innym zawodzie. Swą drogę zawodową rozpoczęła w 1966 roku. Z początku uczyła wychowania fizycznego w podstawówkach w Wapienicy (dzielnicy Bielska-Białej) oraz Kukowie. Do suskiej SP nr 2 trafiła w 1973 roku. W 17 lat później została wicedyrektorką tej szkoły, a w 1992 roku stanęła na jej czele. Dyrektorem była przez całą dekadę, do czasu swego przejścia na emeryturę. Nastąpiło to w 2002 roku.

Zmarła w wieku 75 lat. Jej pogrzeb odbędzie się dzisiaj, 28 grudnia na cmentarzu w Suchej Beskidzkiej. Poprzedzi go msza żałobna, która rozpocznie się o 14.00 w tamtejszym kościele parafialnym.


Foto: UM Sucha Beskidzka

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy