reklama
reklama

Zmarła lekarka z gminy Andrychów. „Była osobą pełną ciepła i empatii”

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 05.01.2024 08:19, eł

W ostatnim czasie ciężko chorowała.

Zmarła lekarka z gminy Andrychów. „Była osobą pełną ciepła i empatii”

Zmarła kolejna osoba związana z systemem ochrony zdrowia w naszym kraju, która na długo pozostanie we wdzięcznej pamięci pacjentów. To Zofia Kreczmer-Iciek, niegdyś dyrektorka Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie. Lekarka przez wiele lat zasiadała na tym stanowisku.

Pacjenci wspominają ją jako osobę szczodrze obdarzoną empatią, bardzo wrażliwą na ludzkie cierpienie, zawsze życzliwą i pełną ciepła. Osoby cierpiące na choroby psychiczne traktowała z takim samym szacunkiem jak ich zdrowych krewnych. A nie jest bynajmniej powszechne zjawisko.

Lekarka odeszła po ciężkiej chorobie, mając 92 lata. Jej pogrzeb odbędzie się w piątek, 5 stycznia. Początek mszy żałobnej zaplanowano na godz. 15.00.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy