reklama

Wybuch i pożar na osiedlu, dramatyczna akcja ratunkowa [FOTO]

, Wiadomości, 29.07.2016 22:03, ks
Wybuch i pożar samochodu w garażu. Pod autem znaleziono człowieka. Dramatyczna akcja przy ul. Lenartowicza w Andrychowie.
Wybuch i pożar na osiedlu, dramatyczna akcja ratunkowa [FOTO]

 

Do pożaru doszło w piątek (29.07) przed godziną 22:00 przy ul. Lenartowicza 10 w Andrychowie. Zapalił się samochód stojący na kanale w garażu - blaszaku. Nieoficjalnie wiadomo, że wcześniej doszło do wybuchu.

 

- To nie był zwykły pożar, nastąpił potężny wybuch - relacjonuje nam jeden ze świadków, mieszkaniec bloku w sąsiedztwie.

 

Płonące auto zostało przez świadków, pana Tomasza i pana Piotra, wypchane na zewnątrz. Wkrótce przyjechali strażacy. Zaczęli gasić pożar, a w kanale w garażu znaleźli mężczyznę, którego natychmiast wydobyli na zewnątrz i udzieli mu pierwszej pomocy. 

 

Poszkodowanym zajął się zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany zostanie przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

 

Śmigłowiec wylądował na boisku przy ulicy Dąbrowskiego, gdzie poszkodowanego przewieziono karetką.


 {widget_instagram}

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dexter, 30.07.2016 21:49

Podziękowania i WIELKI szacunek dla chłopaków w szczegolnosci dla Piotra ...który bez zabezpieczenia wskoczył do pomieszczenia pelnego dymu i dzieki jego interwencji poszkodowany nie zginął na miejscu .....I może na tym zakończmy komentarze ....

damidail, 30.07.2016 11:15

Bohaterem to był ale młody anonimowy chłopak !

energiczna, 29.07.2016 23:23

Panie Tomaszu i panie Piotrze jesteście bohaterami wielkie dzięki dla was