reklama

Tylu radnych na osiedlu i taki chodnik!

, Wiadomości, 29.07.2016 20:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Takie klepisko na zamieszkałym przez 10 tys. osób andrychowskim osiedlu.
Tylu radnych na osiedlu i taki chodnik!

 

Chodnik znajduje się przy głównej ulicy na andrychowskim osiedlu – przy ulicy Lenartowicza. Wygląda jak wygląda. Powód do dumy dla tutejszych samorządowców to na pewno nie jest.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

corleone, 01.08.2016 01:00

jasne nasi radni niczemu nie winni ...to jet droga powiatowa .... hmmmm pewnie i tak ale nam chodzi o chodnik którym spacerują również radni. Nikt nic nie widzi nikt nie reagował. A nasi radni zupełnie niewinni

lordzik246, 31.07.2016 22:40

Niestety to nie jest wina naszych radnych. Ta droga nie należy do Gminy Andrychów. Jest to droga powiadowa za które odpowiada wydział dróg powiatowych (możecie sprawdzić na stronie wydziału dróg powiatowych). Jak zapewne wiemy Wadowice niezbyt się interesują stanem dróg w Andrychowie, dlatego też tak one wyglądają. Na samo strzyżenie traw trzeba długo czekać....

kalafior, 30.07.2016 12:43

Nie mogę zrozumiec po co niektóre osoby pchaja się do rady ,przecież chyba nie dla tych 800 zł?

corleone, 30.07.2016 11:14

to aż dziw że dostaje tyle głosów co wybory. Teraz ok 400 czy nawet ponad . Skoro jest taki mierny to dlaczego ludzie chcą jednak takiego radnego ?

rafi, 30.07.2016 09:53

Komentarz usunięty przez autora.

abcabc, 30.07.2016 08:59

taaaaa ps. kpobielusz przenosi się do pisu????? a fujjj już go nie lubię niech się może lepiej zastanowi bo wkrótce przyjdą czasy kiedy przynależność do PISU będzie szkodzić w życiorysie człowieka

infocar, 30.07.2016 08:29

Przecież właśnie zaczęli remont tego chodnika. O co chodzi?

corleone, 30.07.2016 08:23

weź że przestań mściwusie mam ci wymienić nazwiska tych radnych z Osiedla od z naszej Gminy Andrychów którzy zgadzają się bezwarunkowo na to że wszystko jest po obstawiane ludźmi z zewnątrz chcesz się licytować ???????? na to ile do zrobienia mają radni miejscy vas radni powiatowi ???? to to sobie od razu palnij w łeb. R. Babski ,Radoń , M. Kobielus (choć już nie tak bardzo po linii z burmistrzem) Wojciech POLAK Stanisław PRUS , Roman PRYSTACKI do niedawna z Wóźniakiem a później zwolennik Pietrasa oddany radny że aż hooo kolejni Danuta TROJAK, Ewa Beata WĄTROBA, Danuta TROJAK, Ewa WĄTROBA, Władysław ŻYDEK, Adam KOWALCZYK, Dorota MAGIERA , Marek, NOWAK, Zbigniew RZADEK , Tadeusz SARLEJ To plejada gwiazd sezonu 2014 -2016 Zapamiętajcie sobie te nazwiska oni firmują wszystkie pomysły Pana Burmistrza i jego zastępcy.

abcabc, 30.07.2016 07:44

lenartowicza i włókniarzy to ulica powiatowa .obie drogi są w złym stanie co radni powiatowi PIS z gminy Andrychów robią w tej sprawie: Małecki,Penkala czy Kubik?zapamiętajcie te nazwiska i nazwy dziurawych dróg i chodników które reprezentują

corleone, 29.07.2016 23:45

Małecki to Radny Powiatowy a Kobielus miejski. Chodnik należy do.....????? no właśnie do dymisji za jeden chodnik dwóch fajnych chłopa z czego jeden z Komitetu Pan BURMISTRZA Nasza Gmina Andrychów chcesz pozbawić diety. A co ci Małecki zawinił wejdź sobie na wykaz inwestycji w powiatu w Andrychowie i kto je zgłaszał do realizacji i kogo był wniosek do rady to przestaniesz może pisać bez głowy. Maciek również fajny chłop w radzie parafialnej działa, ratownik medyczny uczy dzieci pierwszej pomocy.

rafi, 29.07.2016 23:14

Komentarz usunięty przez autora.

rafi, 29.07.2016 23:11

Komentarz usunięty przez autora.

elwira914, 29.07.2016 23:10

Bo radni jeżdżą furami , a nie chodzą chodnikami.:-) A jak ktoś się bedzie uperał na chodnik to zrobią taki przetarg , ze tylko ZGK będzie mogło startować, i znów kasa pójdzie między swoich ( jak z targiem ,,widmo'' na Batrorego ). Ale co z tego ,ze my tu prawdy piszemy...oni i tak sie z nas smieja, i smiać się bedą:-(

stefanbatory, 29.07.2016 22:03

Po co robić ten chodnik jak redaktor mamnewsa czeka na remont tkackiej bocznej przy której mieszka

corleone, 29.07.2016 22:01

Też.----- ale ona jest jedna na czterech albo pięciu ze strony Naszej Gminy Andrychów. Więc jakie to kłamstwo radny end rady nawet arcy zorientowana radna Radoń ta ścieżką chodzi. Widać jej to nie przeszkadza a z tego co pamięć nas nie myli to Radna Gancarczyk Interpelowała w tej sprawie na sesji. ale jak pisałem Ona jest jedna radnych z Naszej Gminy Andrychów więcej no i rządzą już 6 lat. Ale to taki mały epizodzik. Bo jak się cos wytknie władzy to od razu to k......wa nie my to PiS i inne opcje ale nie my....My są kochani i nieomylni i wszystko robimy dobrze a jak się nie da dobrze to robimy, robimy, robimy i końca nie widać tej roboty.

tomekx, 29.07.2016 21:40

Carleone nie kłam,a a czy to nie jest czasami teren działania radnych jedynej słusznej partii Anny Gancarczyk i Zbigniewa Maleckiego???? To o puste autobusy potrafią walczyć ale do tych autobusów trza jakoś dojść nie łamiąc nogi

corleone, 29.07.2016 21:08

większość i to zdecydowana z komitetu burmistrza KWW ,,Nasza Gmina Andrychów''