reklama

Nowe tabliczki za ponad 60 tysięcy

, Wiadomości, 29.07.2016 13:20, (red)
Wielka wymiana tablic z nazwami ulic na terenie Andrychowa za spore pieniądze.
Nowe tabliczki za ponad 60 tysięcy

 

Na ulicach Andrychowa trwa wymiana tablic z nazwami ulic. Poprzednie nie były w złym stanie, ale urzędnicy podjęli decyzję, że trzeba je wymianić na nowe. Na nowych znajduje się herb Andrychowa.

 

Koszt wymiany to ponad 60 tys. zł. Za te pieniądze wymianionych zostanie 200 tabliczek i słupków.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kolka, 01.08.2016 21:36

@normalnoscichce - jak taki bogobojny klakier Pis dolandii jak ty może traktować innych jak wrogów, po co My Wy Oni, powinno być Andrychowianie, a nie jacyś wrogowie, zastanów się co za brednie wypisujesz

kolka, 01.08.2016 21:28

@ Zakolog - aleś się naprodukował, twórz dalej, może coś z ciebie będzie

Zakolog, 01.08.2016 18:29

Ależ Mario nie ma potrzeby nadmiernie apoteozować działań Burmistrza, wszyscy doskonale wiedzą, iż te tabliczki, to jest techniczna, technologiczna i estetyczna, krańcowa możliwość Burmistrza i jego urzędników w unowocześniania Andrychowa. Mało tego, zastosowana inżynieria finansowa jest innowacyjną myślą burmistrzowych urzędników na polu finansów publicznych i powinna zostać opatentowana.

normalnoscichce, 01.08.2016 17:10

tak prymitywnej propagandy sukcesu z jednej strony i takiego wylewania jadu na "wrogów władzy" to nigdy w Andrychowie nie było. W dodatku często w godzinach kiedy andrychowianie zajmują się solidną, uczciwą pracą. co ci klakierzy zalkolandii poczną jak przyjdzie im zabrać się do innej pracy? Jeśli to co teraz wyczyniają można uznać za pracę.

maria, 01.08.2016 17:00

tomex ja myślę że to nie Andrychowianie tak szczekają to ci co nie mogą pogodzić się z tym ze Burmistrz Żak sobie radzi i miasto kwitnie i ci którzy wysypują śmieci nad rzeką bo w / g nich tak powinno wyglądać miasto Andrychów ale wasze niedoczekanie WYŁAPIEMY was i to już nie długo i zamieścimy wasze parszywe nazwiska w internecie zrobimy potem smutne miny i jak będzie sędzią kobieta to uzna to za małą szkodliwość społeczną.

tomekx, 01.08.2016 10:54

Niektórzy w Andrychowie chcieliby żeby miasto i gmina były w ruinie a tak na niestety dla krytyków burmistrza Żaka nie jest

azquit, 01.08.2016 07:06

Komentarz usunięty przez autora.

xpek, 31.07.2016 20:44

właśnie

mega-fon, 31.07.2016 17:47

Fontanny i złote klamki były lepsze, co za obłudnicy!

asquit, 31.07.2016 16:54

pisiorom nawet tabliczki się nie podobają na ulicach szczujcie dalej

maria, 31.07.2016 09:16

widać że niektórym idzie piana z pyska jak widzą że miasto pięknieje te tabliczki super wyglądają w nocy jak oświetlą je światła samochodu ale żeby nawet wymiana tabliczek z nazwami ulic była powodem do opluwania Burmistrza co za ludzie ale jest jedna cudowna rzecz skoro uważają że tabliczkami narobią afery to się mylą PAN ŻAK jest górą to znaczy że nic innego nie można mu zarzucić a wymiana tablic z nazwami ulic to strzał w dziesiątkę można by jeszcze takimi nowymi tabliczkami oznaczyć kierunek do szpitala psychiatrycznego ale dla dwóch osób??? a z resztą jakoś trafią w razie czego podejdźcie do burmistrza to Was zawiezie.

AntyPIS, 31.07.2016 00:08

Słyszałem, że ma powstać nowa tabliczka informująca, którędy do zgierza- żeby za dwa lata po wyborach nasz nadworny celebryta żak nie zapodział sie gdzieś i nie zgubił drogi powrotnej do korzeni :)

zielonyludek, 30.07.2016 21:18

Chciałbym żeby burmistrz zdobył uprawnienia do kierowania ruchem, to w miejscu jego sztandarowej aczkolwiek niedoszłej inwestycji mógłby się wykazać w czasie intensywnego ruchu. Może nawet ktoś by jakiś film nagrał jak to szeryf dba o wygodę kierowców i pieszych:) Teraz to ludzie sie zachwycają byle czym, a fotka czy film z takiego wydarzenia to by chyba zapewniły trzecią kadencje:)

orange, 30.07.2016 14:41

abcabc, Brawo Ty Pan ŻAK to właściwy człowiek na właściwym miejscu i dba o to aby nasze miasto piękniało widać to na każdym kroku ale jednak jest wiele osób które mu zazdroszczą że tak sobie radzi.

abcabc, 30.07.2016 13:51

burmistrz Tomasz Żak dba o Andrychów efekty widać na każdym kroku i nie pomoże szukanie pseudoafer przez przeciwników burmistrza i nienawistnych ludzi

maria, 30.07.2016 13:32

Tablice super miasto wygląda ładniej a nie wiszące zardzewiałe blachy krok po kroku i będzie coraz ładniej gdyby jeszcze przyłapać paru drani którzy wywożą śmieci na brzegi rzeki i przykładnie ukarać z podaniem wyroku i nazwisk do publicznej wiadomości ukarać chamów co naklejają śmieci po słupach karać właścicieli psów którzy nie sprzątają po swoich pupilach i zobaczycie będą nam jeszcze zazdrościć naszego miasta Andrychowa.Tylko panowie ze S. miejskiej nie patyczkować się z draniami DOSYĆ UPOMINANIA KARAĆ I JESZCZE RAZ KARAĆ.

szeleszczyciel, 30.07.2016 11:53

Oceniam wymianę tablic bardzo pozytywnie. Tablice widoczne, estetyka dobra.

maria, 30.07.2016 09:08

POMAGAMY UZYSKAĆ UPRAWNIENIA dlaczego wyłączone są komentarze??? bo ja mam pytanie czytałam tam że pomożecie też tym którzy nie posiadają żadnych uprawnień. czy to normalne aby taki młody kierowca przewoził pasażerów busem czy autobusem? może lepiej aby Wasz przyszły kierowca udokumentował że ma trzyletnią praktykę jazdy samochodem do 3, 5 t po trzech latach można stwierdzić czy to kierowca czy chuligan drogowy. teraz wiem dlaczego kierowca busa objeżdża z pasażerami opuszczone rogatki na przejeździe kolejowym.2 czy kandydaci na waszych kierowców przechodzą odpowiednie badania potwierdzające ich predyspozycje do przewożenia pasażerów? tak tylko pytam i pozdrawiam.

xpek, 29.07.2016 15:03

to prawda wiele domów nie ma numeru

Betty, 29.07.2016 13:40

... i bardzo dobrze. Poprzednie byly albo zjedzone przez rdze (w Rynku) albo ich w ogole nie bylo. Nareszcie bedzie wiadomo przynajmniej na jakiej ulicy sie jest. Do tego nalezy uzmyslowic wlascicielom nieruchomosci ze nie powinni sie wstydzic swojego adresu i powiesic jakas tabliczke z numerem i nazwa ulicy. Moze w to uswiadamianie zaangazowac Straz Miejska?