reklama
reklama

Szpital wstrzymuje planowe zabiegi operacyjne

Wiadomości, 21.11.2021 13:30, eł

To kolejny efekt sytuacji epidemiologicznej.

Szpital wstrzymuje planowe zabiegi operacyjne

Nie tylko w innych częściach kraju, ale również w naszym regionie szybko przybywa chorych na COVID-19, co nie może pozostać bez wpływu na funkcjonowanie szpitali. W suskim od jutra wprowadzona zostanie kolejna zmiana.

Do tej pory w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej dwa oddziały przekształcono na covidowe. Taki los spotkał najpierw oddział reumatologiczny, a później również kardiologiczny. Z tego powodu szpital wstrzymał hospitalizację osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

- Pacjenci cierpiący na schorzenia reumatologiczne nie zostali pozbawieni możliwości leczenia się. Są hospitalizowani w innych częściach placówki – informuje Monika Wróblewska-Polak, rzeczniczka prasowa ZOZ w Suchej Beskidzkiej.

Od jutra (22 listopada) nastąpi kolejna zmiana w funkcjonowaniu szpitala. Wstrzymane zostaną planowe zabiegi operacyjne. Jednak nie dotyczy to operacji ratujących życie oraz zaplanowanych u pacjentów onkologicznych i dializowanych. Te nadal będą wykonywane.

Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 21.11.2021 20:13

taki kowid że wszystkie łoża pełne macie tu link z 18 listopada https://www.youtube.com/watch?v=Vgprvev3szY&ab_channel=KonradWichert-Niezale%C5%BCnyDziennikarz