reklama

Tragiczny finał poszukiwań Mateusza [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 19.11.2021 11:52, eł
Trzydziestolatek nie żyje.
Tragiczny finał poszukiwań Mateusza [AKTUALIZACJA]

Mamy złą wiadomość do tych, którzy zastanawiali się nad losem zaginionego Mateusza Mosora z Białki. Jak pisaliśmy, 13 listopada mężczyzna w samej bieliźnie oddalił się w kierunku lasu. Choć policja wszczęła poszukiwania od razu po otrzymaniu informacji o jego zaginięciu, kilka dni trwało, zanim udało się go odnaleźć.

W akcję włączyli się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz ochotniczych straży pożarnych. Mężczyzny szukali również ratownicy GOPR z Grup Beskidzkiej i Podhalańskiej, a także członkowie grup poszukiwawczo-ratowniczych z Kęt oraz Myślenic. Działania poszukiwawcze prowadzone były pieszo oraz z wykorzystaniem radiowozów, samochodów strażackich i ratowniczych, quadów, psów, a nawet dronów.

Dzisiaj (19 listopada) po 9.00 grupa złożona z kilkunastu policjantów i strażaków natknęła się na ciało trzydziestolatka. Policja wstępnie wykluczyła, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Prawdopodobnie zmarł na skutek wychłodzenia. Zwłoki znaleziono w rodzinnej miejscowości mężczyzny. Leżały na ziemi w wąwozie leśnym w okolicach osiedla Lasowa.


Foto: GOPR Beskidy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy