reklama

Stadion Beskidu wygląda tragicznie? Radny skomentował internetową dyskusję

Wiadomości, 03.04.2018 21:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Ale są szanse, że będzie ładniejszy.
Stadion Beskidu wygląda tragicznie? Radny skomentował internetową dyskusję
W internetowych dyskusjach na facebooka znaleźliśmy ciekawą wymianę zdań na temat stadionu sportowego Beskidu przy ulicy Kościuszki 1 w Andrychowie.

Nie wygląda on zbyt okazale. Przydałby się jakiś remont.

Jeden z internautów, Krzysztof, orzekł, że "stadion wygląda tragicznie, z roku na rok coraz gorzej,a władze miasta nie robią nic aby było lepiej"

W odpowiedzi wpis zamieścił p. Marcin: "Z roku na rok większa dotacja , a efektów brak!"

Tę krótką dyskusję radny Tadeusz Sarlej skwitował: - "Kibice MKS pomalowali w czynie społecznym hale w której gra MKS a kibice Beskidu czekają na Urząd Miasta".

W ten sposób radny nawiązał do akcji fanclubu siatkarskiego MKS Andrychów, którego członkowie rzeczywiście w ostatnie wakacje w czynie społecznym odnowili trybunę w hali.

Zobaczcie naszego newsa z wakacji 2017 roku: Klub Kibica MKS Andrychów w wakacje nie próżnuje


Dodajmy, że modernizacja stadionu Beskidu jest w planach. Gmina Andrychów dostała niedawno informację o przyznaniu 11,8 mln zł na rewitalizację Pańskiej Góry. W sumie wartość projektu to 15,7 mln. Projekt nosi nazwę "Pańska Góra - Kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnej i parkowej". Władze Andrychowa zakładają, że plan rewitalizacji Pańskiej Góry będzie realizowany w trzech etapach.

Pierwszy etap to m.in. budowa wieży widokowej, ścieżek edukacyjno-spacerowych. Drugi etap to rewitalizacja stawu Anteckiego i zagospodarowanie terenu wokół. Trzeci etap to właśnie zagospodarowanie terenu wokół stadionu Beskidu Andrychów i renowacja samego obiektu.


Tegoroczna dotacja z kasy miasta dla piłkarskiego Beskidu Andrychów wynosi 210 tys. zł, a dla siatkarskiego MKS Andrychów - 260 tys. zł.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bracki7, 04.04.2018 08:12

A mnie ciekawi bardzo, dlaczego główne wejście na stadion pozostaje zamknięte. Jaki ma to sens? Skoro wszyscy wiedzą że i tak można wejść praktycznie zawsze (nawet w nocy) wejściem od tyłu trybun. Kto o tym decyduje?

specnarz, 04.04.2018 06:03

Jak to? Przecież kibice Beskidu też malują. Wiele razy widziałem namalowane nazwy klubu na różnych ścianach i naklejki na znakach. Niestety wokół klubów piłkarskich bardzo często organizują się zbiorowiska wynudzonych chłopaków których roznosi testosteron i nie bardzo wiedzą jak swoją energię spożytkować. Niestety łatwiej niszczyć niż tworzyć. A może zarząd klubu w końcu będzie umiał ich jakoś zorganizować.

szpp, 03.04.2018 22:10

i tak tych kopaczy mało kto chodzi oglądać