reklama

Rynek nadal zamknięty, piesi nie narzekają

, Wiadomości, 02.01.2012 15:30, (red)
Chociaż pogoda tej zimy sprzyja wykonawcom prac drogowych, przed końcem roku nie udało się „udrożnić” wadowickiego rynku. Główna ulica nadal jest nieprzejezdna.
Rynek nadal zamknięty, piesi nie narzekają

Kilka miesięcy temu urzędnicy informowali, że do końca roku 2011 roku, rynek ponownie będzie przejezdny dla samochodów. Tak się jednak nie stało. Kierowcy muszą jeszcze poczekać na przejazd główną ulicą miasta, co specjalnie nie martwi pieszych, którzy mogą sobie spokojnie spacerować ulicą Mickiewicza i przez rynek.Wszystkie prace w centrum Wadowic mają zostać ukończone w drugiej połowie 2012 r. To termin ostateczny. Inwestycja jest finansowana z UE i do końca roku powinna zostać wykonana i rozliczona.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

yeti1, 02.01.2012 19:06

Cwaniaczki. W centrum robią sobie bruk a BDI mają gdzieś