reklama

Nowy most na lata

, Wiadomości, 31.12.2011 14:00, ega
W ostatnich dniach grudnia na trasie Wadowice - Andrychów oficjalnie zakończono budowę nowego mostu.
Nowy most na lata

Na potoku Choczenka, w Choczni, w dwa miesiące powstał nowy, jednoprzęsłowy, dwunastometrowy most. Wykonano także dojazdy do niego, obustronne chodniki i przejście dla pieszych. Kosze kamienne zastosowano przy regulacji potoku w obrębie mostu.

 

Przebudowa kosztowała 3,6 mln zł brutto. jak poinformowano, był to ostatni etap trwającej od kilku lat modernizacji drogi krajowej nr 52 na odcinku Chocznia – Wadowice – Bulowice – Andrychów. Wcześniej wymieniono asfalt na kilku odcinkach - w Choczni, w Andrychowie i Bulowicach.

 

 

Inną wykonaną ostatnio, a zakończoną w grudniu, inwestycją na drodze krajowej 52 jest przebudowa skrzyżowania w Barwałdzie, pomiędzy Wadowicami a Kalwarią. To z kolei kosztowało 1,6 mn zł

foto: GDDKiA Kraków

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

czekfra, 31.12.2011 22:19

Dlaczego ostatni etap ? Przecież nie jest jeszcze zrobiony odcinek w Inwałdzie od skrzyżowania z drogą na Kaczynę aż do Andrychowa łącznie z przebudową drogi w ok. Parku Miniatur.