reklama

Przelot balonem i szybowcem na WOŚP

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.12.2011 15:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Przelot balonem czy szybowcem - takie "gadżety" można będzie wygrać podczas kolejnego finału Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy w Wadowicach.
Przelot balonem i szybowcem na WOŚP

Przygotowania do jubileuszowego, XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, trwają. Członkowie wadowickiego sztabu pracują, aby tegoroczny Finał był wyjątkowy.


Oprócz kwesty w programie XX Finału Sztab WOŚP Wadowice przewidział sprzedaż na pl. Jana Pawła piernikowych serc ufundowanych przez Piekarnię Stryszów, koncert Finałowy na którym zagrają regionalne zespoły w okolic oraz licytację na którą sponsorzy przekazali bardzo dużo ciekawych gadżetów m.in. przelot szybowcem czy też awionetką oraz "dzieła" wykonane przez więźniów z Zakładu Karnego w Wadowicach.

 

Główną atrakcją może być możliwość wygrania przelotu nad Wadowicami balonem MRÓWKA ufundowanym przez Market Budowlany Mrówka oraz Mościcki Klub Balonowy.

 

Na razie trwają przygotowania. Uczestniczą w nich także dzieci z wadowickich przedszkoli (z Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 2, Przedszkola Publicznego nr 3, Przedszkola nr 5 im. dr Gustawa Studnickiego oraz z Niepublicznego Przedszkola TĘCZA). Mimo, że są jeszcze małe, już wiedzą, że pomoc drugiemu człowiekowi w życiu jest bardzo ważna. Swoimi małymi rączkami wycinają czerwone serduszka, które już niebawem będą otrzymywać darczyńcy w zamian za datki dla WOŚP.

 

info: WOŚP Wadowice /Sylwia Gibek, Michał Sikorski


Więcej informacji na temat Sztabu WOŚP Wadowice:
www.wosp.wadowice.pl / www.facebook.pl/wosp.wadowice 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy