reklama
reklama

Odszedł ceniony nauczyciel matematyki

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 16.09.2022 14:55, eł
Przedmiot, którego nauczał, potrafił wbić do głowy najbardziej nawet opornym.
Odszedł ceniony nauczyciel matematyki

Profesor Jan Kożuch znany był jako nauczyciel bezkompromisowy, surowy i raczej ekscentryczny. Mimo to cieszył się wśród uczniów powszechnym szacunkiem. Nie każdy go lubił, lecz nie było chyba nikogo, kto nie darzyłby go wielką estymą.

Był wychowawcą wielu pokoleń uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Wadowicach. Matematyki potrafił nauczyć najbardziej nawet oporne pod tym względem osoby. Nie miał sobie równych pod tym względem.

Zmarł 15 września w szpitalu, przeżywszy 84 lata. Zostanie pochowany na wadowickim cmentarzu komunalnym 19 września. Msza święta żałobna zostanie odprawiona w przycmentarnej kaplicy o 13.00. Wcześniej, o 12.30 rozpocznie się modlitwa różańcowa.


Foto: I LO w Wadowicach

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy