reklama

Oddział kardiologiczny wznowił działalność

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 06.03.2022 16:05, eł
A do końca miesiąca powróci też reumatologiczny.
Oddział kardiologiczny wznowił działalność

Jak już wcześniej pisaliśmy, ze szpitali w Wadowicach i Suchej Beskidzkiej znikają łóżka covidowe, bo też i zapotrzebowanie na nie coraz bardziej maleje. 5 marca w suskiej lecznicy już kolejny oddział wrócił do działalności w normalnym trybie. A do końca miesiąca planowane jest to w kolejnym.

W Szpitalu Rejonowym w Suchej Beskidzkiej najwcześniej swoją właściwą rolę odzyskał oddział urazowo-ortopedyczny. Teraz również kardiologiczny został przywrócony pacjentom, którym jest dedykowany. Aktualnie w lecznicy łóżka covidowe znajdują się jeszcze na oddziale reumatologicznym. Ale i on ma wkrótce powrócić do normalnego trybu pracy. Pacjentom chorym na COVID-19 będzie służył nie dłużej niż do końca marca. W ten sposób również oddział urologiczny wznowi swą zwykłą działalność w pełnym zakresie. Obecnie bowiem z konieczności przyjmuje także pacjentów ze schorzeniami reumatycznymi.


Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mgr Ahrańczyk, 07.03.2022 15:09

Koniec jednego szaleństwa bo już następne się rozkręca. włodzimierz zneutralizował kolejną falę.

maxymilian20, 06.03.2022 16:11

Jeszcze te chore dodatki covidowe za nic nie robienie skasować i będzie normalnie