reklama

Nauczyciel szkół ZDZ wystąpi w Ninja Warrior Polska [AKTUALIZACJA]

, Sport, Wiadomości, 08.03.2022 14:10, red
Z jakim efektem? Dowiemy się już we wtorek.
Nauczyciel szkół ZDZ wystąpi w Ninja Warrior Polska [AKTUALIZACJA]

"Ninja Warrior” to program, który powstał ponad 20 lat temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha.

Właśnie ruszyła piąta polska edycja tego programu - "Ninja Warrior Polska” . Zmagania nagrywane były już kilka miesięcy temu, a teraz można je obejrzeć na antenie telewizji Polsat.
Wśród uczestników jest Paweł Żygliński, nauczyciel klas mundurowych ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty.

Jego występ będzie można zobaczyć w drugim odcinku - we wtorek (8.03) o godz. 20:05 w Polsacie. Dla niego udział w programie (pół roku temu) to, jak mówi, była super przygoda.

- Zarówno pół roku temu, jak i dzisiaj wiedziałem, że WARTO SIĘ CIESZYĆ WSZYSTKIM, CO MAMY i doceniać najmniejsze rzeczy i wykorzystywać szanse. Doceniać wolność. Kochać bliskich. Wspierać potrzebujących. Kolejna z moich życiowych i emocjonujących przygód. Nowe przeżycia i doświadczenia. Poznani ludzie i rywalizacja na torze z różnymi zawodnikami. Najpierw udany casting, a następnie zaproszenie do programu, którego efekty będziecie mogli oglądać już we wtorek (08.03) o godz. 20:05 w telewizji Polsat!

- zaprasza Paweł Żygliński.foto: Paweł Żygliński

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama