reklama

Wielkie promocje na otwarciu nowoczesnej siłowni REBORN w Andrychowie!

, Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.09.2022 17:21, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 października w sobotę oficjalnie otwieramy REBORN, nowoczesną siłownię i klub fitness w jednym, zaprojektowaną i wykonaną w designerskim stylu. Przygotowaliśmy z tej okazji wielką promocję.
Wielkie promocje na otwarciu nowoczesnej siłowni REBORN w Andrychowie!

Najwyższy czas na przenosiny z treningami do konkretnego miejsca. Każdy, kto przy zakupie karnetu pokaże kartę członkowską z jakiejkolwiek innej siłowni dostanie 50% rabat na pierwszy miesięczny karnet!

Oprócz tego w dniu otwarcia wszystkie wejściówki i karnety do REBORN kupicie 15% taniej!


Zapraszamy wszystkich na DZIEŃ OTWARTY, podczas którego będziecie mogli poznać miejsce, które mamy nadzieję stanie się Waszym sportowym domem. Wstęp jest oczywiście tego dnia darmowy. Przygotowaliśmy sporo atrakcji - przekąski, konkurs z nagrodami, wykład oraz oczywiście zajęcia, których rozkład prezentujemy poniżej:

10.00 – 10.30 CROSS z Dawidem

10.45 – 11.15 FIT50 z Magdą A. – zajęcia dla seniorów

11.30 – 12.00 FIT KIDS z Natalią – zajęcia dla dzieciaków

12.15 – 12.45 BOKS/ZAPASY z Józkiem

12.50 – 13.20 DEEPWORK z Anią

13.30 – 14.00 JOGA z Magdą S.


Na zajęcia pokazowe możecie zapisać się poprzez wiadomość prywatną na Facebooku i Instagramie lub telefonicznie pod numerem 884 088 111. Prosimy o zabranie czystego obuwia na zmianę oraz odzieży treningowej.

Facebook -> https://www.fb.com/rbrnpl
Instagram -> https://www.instagram.com/rbrn.pl

O godzinie 14:00 odbędzie się oficjalne otwarcie klubu, natomiast o godzinie 15.00 dietetyk Karol Makiel poprowadzi dla Was wykład: "Jak mięśnie spalają tłuszcz?".


Podczas dnia otwartego będziecie mogli oczywiście wyposażyć się w karnety czy wejściówki do naszego klubu, poznać cennik oraz oczywiście porozmawiać z kadrą trenerską, która z uśmiechem na ustach odpowie na Wasze pytania. Dołącz do wydarzenia na FB -> https://www.facebook.com/events/629017261934585Zapraszamy raz jeszcze 1 października od 10:00 do przyjścia na DZIEŃ OTWARTY z REBORN. Andrychów, ul. Krakowska 25 (obok stacji BP)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama