reklama

Trybuna na stadionie zostanie zadaszona

Sport, Wiadomości, 04.04.2023 13:18, red
To jeszcze nie koniec inwestycji na stadionie Kalwarianki.
Trybuna na stadionie zostanie zadaszona

Stadion Kalwarianki w Kalwarii Zebrzydowskiej słynie nie tylko ze świetnej murawy. W zeszłym roku za kilka mln zł obiekt został zmodernizowany

Powstała bieżnia lekkoatletyczna, remontu doczekał się klubowy budynek wraz z częścią noclegową. W planach są kolejne inwestycje. Wiadomo, że zadaszona ma zostać trybuna.

- Tak wygląda zlecona przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska wizualizacja zadaszenia trybuny stadionu miejskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej . Chcąc organizować różnego typu plenerowe wydarzenia kulturalne oraz ogólnopolskie zawody sportowe zadaszenie jest koniecznością - informuje radny Marcin Zadora.

W tym roku planowane są obchody 100-lecia założenia kalwaryjskiego klubu. Piłkarze Kalwarianki występują w małopolskiej IV lidze. Po wzmocnieniach dokonanych w przerwie zimowej, walczą o utrzymanie. Ostatnio wygrali dwa mecze z rzędu, co pozwoliło im nieco poprawić skromny dorobek punktowy.


foto: fb / Marcin Zadora

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama