reklama

Rozegrali turniej tenisowy. Zobaczcie, kto wygrał [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 06.07.2021 09:00, DK
Podczas gdy na Wimbledonie w Londynie rozgrywają mecze nasi rodacy Iga, Magda, Hubert oraz Łukasz, w sobotę (3.07) w Andrychowie grali amatorzy w lll edycji Turnieju Miksta.
Rozegrali turniej tenisowy. Zobaczcie, kto wygrał [FOTO]

W rywalizacji wzięło udział 8 par, reprezentantki z Bielska Białej, Bystrej, Wadowic oraz 2 tenisistki z Kęt. Tytułu broniła para Paulina Bąk, Wojciech Wątroba. Mecze były rozgrywane w dwóch czterozespołowych grupach w systemie każdy z każdym.

Zwycięzcami została para andrychowska Izabela Pawlus i Marek Bury, która pokonała w tie-breaku zeszłorocznych mistrzów Paulinę Bąk i Wojciecha Wątrobę 3:6 6:4 10:7.

Na lll miejscu podium stanęła para bielsko - andrychowska Agnieszka Gołyszny i Sławomir Majewski.

Turniej odbył się dzięki świetnej organizacji ANDRYCHOWSKIEGO TOWARZYSTWA TENISOWEGO oraz sponsorom: Krynica Zdrój Wieża Widokowa, Muszyna Wody Mineralne oraz SHE kostiumy kąpielowe.

Amatorski tenis w Andrychowie sukcesywnie się rozwija, przybywa nowych członków w Towarzystwie. Przeprowadzono renowacje nawierzchni górnego kortu, którą wykonała firma „Lach Bud” z Targanic. Dzięki finansowym wsparciu urzędu miasta odnawiany jest budynek zaplecza tenisowego.

Turniej odwiedził z-ca Burmistrza Wojciech Polak. Pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, dobry humor nie opuszczał wszystkich zawodników i kibiców, a finał trzymał wszystkich w napięciu do ostatniej piłki.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama