reklama

Liczne interwencje policji wodnej na Jeziorze Mucharskim

, Na sygnale, Wiadomości, 05.07.2021 20:20, PG
Dochodzi do prób kradzieży czy zniszczeń atrakcji wodnych.
Liczne interwencje policji wodnej na Jeziorze Mucharskim

W weekendy policja wodna ma na terenie Jeziora Mucharskiego pełne ręce roboty. Co rusz zdarzają się jakiej interwencje.

Tydzień temu policjanci zostali powiadomieni o próbie kradzieży jednej z atrakcji wodnych na Jeziorze Mucharskim. Ostatecznie właściciel jednak zrezygnował z oficjalnego zgłoszenia a policjanci odwieźli nieletnie osoby do domu.

W ostatnią niedzielę (04.07.) było podobnie. Cztery osoby próbowały odpłynąć nieswoim jachtem zacumowanym przy boi na Jeziorze Mucharskim w miejscowości Dąbrówka (gmina Stryszów). Na szczęście, to im się nie udało ale całą akcję zarejestrowała kamera zamocowana na maszcie [na zdjęciu]. Młodzież próbowała uruchomić jacht i rozkołysać łódkę. Właściciel zgłosił sprawę na policję.

Niestety, właściciele jachtów, łódek czy innych atrakcji wodnych stacjonujących przy brzegach jeziora muszą liczyć się z próbami kradzieży czy zniszczeniami. Z kolei amatorzy cudzej własności powinni wziąć pod uwagę to, że nie umiejętnie posługując się takimi pojazdami mogą się nawet utopić.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy