reklama

Policjanci wzięli udział w biegu charytatywnym dla Marcina z Kęt

, Sport, Wiadomości, 17.12.2021 14:40,
Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji oraz Komisariatu Policji w Kętach wzięli udział w biegu charytatywnym zorganizowanym na rzecz rehabilitacji oraz rozwijania muzycznego talentu Marcina Joneczko młodego mieszkańca Kęt.
Policjanci wzięli udział w biegu charytatywnym dla Marcina z Kęt

W niedzielę (12.12) w Parku Miejskim w Kętach odbył się Charytatywny Bieg Mikołajkowy dla Marcina, którego organizatorem była Grupa Biegowa Kęckie Harpagany. Akcję patronatem honorowym objął Burmistrz Kęt Krzysztof Jan Klęczar.

Do biegu włączyła się również policyjna drużyna: Basia Paczkowska dzielnicowa z Komisariatu Policji w Kętach, Jakub Ciągło dzielnicowy z oświęcimskiej komendy Policji oraz Łukasz Nizio i Paweł Jarosz z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji. Uczestnicy biegu pokonali wyznaczoną malowniczą trasę po parkowych ścieżkach.

Marcin jest absolwentem Szkoły Muzycznej I Stopnia przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Gra na organach i fortepianie, jest chórzystą i wokalistą, a także laureatem wielu muzycznych oraz wokalnych konkursów. Pomimo wielu życiowych przeciwności, rozwija swój talent muzyczny przy mocnym wsparciu rodziny, przyjaciół oraz ludzi o dobrych sercach.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama