reklama

Kolejna wielka akcja kibiców Beskidu Andrychów. Chcą zebrać 100 tys. na 100-lecie klubu

, Sport, Wiadomości, 31.01.2019 10:40, DK
Rusza zbiórka pieniędzy.
Kolejna wielka akcja kibiców Beskidu Andrychów. Chcą zebrać 100 tys. na 100-lecie klubu
Jak pisaliśmy w artykule z 23.08.2018 (http://www.mamnewsa.pl/sport/stadion-odnowiony-wiadomo-kto-za-tym-stoi-video) najbardziej zagorzali kibice Beskidu Andrychów czyli tzw. Ultrasi wyremontowali stadion przy ul. Kościuszki. Z własnej kieszeni wyłożyli pieniądze na materiały, sprzęt oraz poświęcili własne umiejętności oraz czas.

Wyszło niesamowicie. Co teraz przygotują Ultrasi? Przypomnijmy, że w tym roku KS Beskid Andrychów obchodzi swoje 100 urodziny.

Jak czytamy na facebookowym profilu grupy Ultras:
„Drodze kibice, sympatycy oraz przyjaciele Beskidu. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to już ten czas, aby ruszyć konkretnie z tematem 100-lecia naszego klubu. Zgodnie z obietnicą odpalamy zrzutkę - czyli akcję zbierania funduszy na ten cel.(...) Czeka nas przecież rok przełomowy, w którym udowodnimy wielu niedowiarkom jak ważnym klubem dla andrychowian jest Beskid. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które przez cały rok prezentować będziemy krok po kroku.Ale póki co: SPEŁNIJMY RAZEM NASZE MARZENIA!”

Na co zbierają?
- Organizacja piłkarskiego meczu jubileuszowego pomiędzy Beskidem, a jedną z drużyn z piłkarskiej ekstraklasy wraz z oprawą tego spotkania
- Produkcja materiałów promujących 100-lecie Beskidu: spot w formie video, plakaty, zaproszenia oraz bilety meczowe
- Jubileuszowa gala, na której odznaczeni zostaną wszyscy byli i obecni sportowcy zasłużeni dla klubu, który kiedyś posiadał 12 sekcji
- Wydanie historycznej książki, opisującej dzieje KS Beskid na przestrzeni 100 lat
- Oraz wiele innych atrakcji

Link do zrzutki znajduje się tutaj: https://zrzutka.pl/beskid

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kiszkaleszek, 02.02.2019 11:28

Popieram !!!! Zebrane pieniądze powinny trafić do właścicieli domów i posesji zniszczonych przez bazgroły i szpetne graffiti . Zniszczyliście miasto i robicie z siebie patriotów !! Żenada.

jolk, 01.02.2019 13:44

banda niedorozwojów którzy niszczą pojęcie kibicowania. Dla tych kiboli liczy się niszczenie elewacji w mieście "dobra zabawa na meczu" przez picie alkoholu i wyzywanie przeciwnika od ch...j...i puszczanie petard-które podobno są zabronione przez PZPN. Ciekawe kiedy będzie można zabrać dzieci i żonę na mecz Beskidu. Bez chamstwa i narażania się na pobicie przez debilnych pseudo kibiców w Andrychowie oraz na innych stadionach. Jaki poziom piłki nożnej taki poziom kibicowania.

kukus, 31.01.2019 22:35

Popieram AVE BESKID!!!!!!!!!

Gustaw, 31.01.2019 21:21

Ave Beskid!

Nostradamus, 31.01.2019 14:28

Beskia Andrychów !!!!!!!! Forewer !!!!!!!!!

ub08, 31.01.2019 14:02

szpp przygotuj się, to nie będzie najmilszy rok dla Ciebie :):):)

szpp, 31.01.2019 12:51

że co ???? kibolom????? hahahahaha

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama