Klub Fitness IFITT otwiera się już w sobotę!

, Sport, Wiadomości, 04.06.2020 19:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Otwarcie iFitt! Po prawie 3 miesięcznej przerwie związanej z epidemią koronawirusa Klub Fitness iFitt w Andrychowie otwiera się już w sobotę (06.06.20).
Klub Fitness IFITT otwiera się już w sobotę!

Klub Fitness iFitt w Andrychowie to miejsce stworzone z pasji do aktywnego stylu życia. W tym właśnie miejscu znajdziesz profesjonalną pomoc by żyć zdrowo i czerpać radość z aktywności fizycznej. Trenerzy w iFitt pomogą Ci odnaleźć motywacje do regularnych treningów.

Klub Fitness iFitt nie zwolnił tempa ani przez chwilę podczas pandemii, przygotowywał się cały czas do otwarcia, dzięki temu udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Została wykonana ogromna ilość czynności, które miały na celu bezpieczeństwo klubowiczów oraz kadry Klubu. Jak poinformował dziś iFitt na swoim Facebooku wykonał nawet profesjonalne ozonowanie całej powierzchni klubu. Ozonowanie to bezpieczna i skuteczna metoda dezynfekcji i oczyszczania bez wykorzystania chemii.

Klub Fitness iFitt w Andrychowie podczas całej nieobecności koronawirusa prowadził zajęcia ONLINE, dzięki której każdy klubowicz oraz osoba chętna do aktywności fizycznej mogła dbać o zdrowie i sylwetkę bez trzy miesięcznej przerwy. Co za tym idzie wystartowały również zajęcia fitness prowadzone przez wykfalifikowanych trenerów oraz magistrów fizjoterapii. Zobacz grafik zajęć:

Klub Fitness i Siłownia iFitt w Andrychowie

Ul. Krakowska 50,

34-120 Andrychów

Tel: 696458161

E-mail: [email protected]


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›