reklama
reklama

Kęczanin na półfinale MP zakończył sezon

Sport, Wiadomości, 26.02.2024 07:30,
Sezon kęczanie zajęli na miejscach 13-16 w Polsce, jest jest olbrzymim sukcesem.
Kęczanin na półfinale MP zakończył sezon
Niedawno juniorzy UMKS Kęczanin Kęty zostali wicemistrzami Małopolski, następnie zajęli drugie miejsce w ćwierćfinale MP i uzyskali awans do turnieju półfinałowego MP. To już prawdziwa elita - kęczanie znaleźli się w gronie 16 najlepszych zespołów w tej kategorii Polsce.

Półfinał MP rozgrywany był w miniony weekend w Warszawie. Kęczanie przegrali po 0-3 z Treflem Gdańsk i aktualnymi Wicemistrzami Polski Juniorów - Metrem Warszawa. A w meczu o trzecie miejsce ulegli na przewagi z AZS UWM Olsztyn 0:3 (22,23,26).

Ostatecznie Kęczanin nie awansował do finału MP. Sezon kęczanie zajęli na miejscach 13-16 w Polsce, jest jest olbrzymim sukcesem, biorąc pod uwagę że czołowka to już olbrzymie siatkarskie ośrodki w Polsce.

To jeszcze nie koniec siatkarskich emocji z udziałem młodzieży Kęczanina. W pierwszy weekend marca turniej 1/8 finału MP zagrają kadeci Kęczanina, mistrzowie Małopolski.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama