reklama
reklama

Sprostowanie z Urzędu Miejskiego w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 25.02.2024 11:00,
Sprostowanie z Urzędu Miejskiego w Andrychowie
Kilka dni temu pisaliśmy o niepowodzeniu przetargu na sprzedaż dwóch kolejnych działek w strefie ekonomicznej w Andrychowie. Nie wnikając w szczegóły podaliśmy przypuszczenia o możliwych przyczynach braku zainteresowania oferentów udziałem w przetargu. Sporne działki - dodajmy - znajdują się miejscu, które - jak napisano w przetargu:

"Na obszarze działki nr 6905/12 oraz części obszaru działki nr 6906/4 w Państwowym Instytucie Geologicznym została założona karta osuwiskowa. Ze względu na wykonane zabezpieczenia konstrukcyjne osuwisko zostało określone jako nieaktywne".

Problemy z tym terenem i budową strefy tym były już wiele razy omawiane przez samorządowców, o czym zresztą pisaliśmy.

Dotarło do nas sprostowanie z magistratu. Czytamy w nim, że z działkami - najogólniej rzecz ujmując - wszystko jest w porządku.

Dla otwartości sprawy, zamieszczamy w całości to pismo z urzędu. Nic nie tniemy, nic nie wycinamy, bo jako jedyni w Andrychowie zawsze dopuszczamy na swoich łamach stanowiska i opinie różnych stron. Tak, wiemy nie wszystkim to się podoba. Ale taki od początku jest portal mamNewsa.pl. W najbliższych dniach zamieścimy polemikę i inne ciekawe informacje ze strefy.


Mirosław Gawęda,
redaktor naczelny mamNewsa.pl
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy