reklama
reklama

Rozmawiamy z kandydatem na stanowisko wójta gminy Wieprz

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 25.02.2024 17:11,
Bogdan Gawenda powalczy o stanowisko wójta gminy Wieprz.
Rozmawiamy z kandydatem na stanowisko wójta gminy Wieprz
7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. W związku z tym w najbliższym czasie będziemy rozmawiać z kandydatami na stanowiska wójtów i burmistrzów w różych gminach.

W gminie Wieprz wójtem od ponad 20 lat jest Małgorzata Chrapek. Będzie ubiegać się o ponowny wybór. Na stanowisko wójta gminy Wieprz kandyduje również radny Bogdan Gawenda.

Jak ocenia dotychczasowe rządy wójt M. Chrapek, jakie ma pomysły na rozwój gminy Wieprz? O tym i wielu innych sprawach w naszej rozmowie.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KrisJor, 26.02.2024 16:27

Ee tam, nieraz ją wyprowadził z równowagi na sesji, zwłaszcza niewygodnymi pytaniami i dociekliwością. Reszta siedzi trusia i przytakuje grzecznie główką, a ten upierdliwy pyta. Kręci się w gminie? No nie wiem, wiele jest spraw, które nie są ok i ludzie bardzo narzekają.

haha, 26.02.2024 14:57

Oczywiście zgadzam sie z Toba krisjor, doświadczenia nie miała ale przynajmniej ukończyła wyższa szkołę, dobre i to. Co do reszty jest tak, ale z drugiej strony jak nie popatrzysz to jakoś się kreci w tej gminie, zadłużenia nie ma, podatki są jedne z niższych a popatrz na taki Andrychów, zadłużone po nos a nic wiele nie robią dla społeczeństwa. Gaweda niestety jest za miękki w uszach i nie raz pokazał to na sesji.

KrisJor, 26.02.2024 14:08

Mi tam wisi, z kim się chłop prowadzi i czy ma babę, czy chłopa. Ważne że mądrze gada i jako jedyny umiał się postawić wieprzowskiej carycy, która wszystkich (no może jednak nie wszystkich) trzyma w garści. Wieprzowiany mają w gaciach, gdy przyjdzie co do czego. Nawet się ludzie boją startować na wójta, bo co stara kwoka powie - dowie się i zniszczy. Śmiechu warte... Boją się jej wytknąć rózne niedociągnięcia i oczywiste oznaki kolesiostwa i wspierania znajomków. Może już nie pamiętają albo boją sie pamiętać, jak miała ogrom nieprawidłowości w sprawozdaniach finansowych i problemy z izbą rozrachunkową, lała grubym strumieniem na sprzeciw mieszkanców w związku z budową pszoka we Frydrychwicach, łączeniem klas w wielką grupę podczas pandemii, a sama się zabezpieczała jak mogła na sesjach i spotkaniach z ludzmi. Zamykała przedszkola choć ludzie tego nie chcieli. Już nie mówię, ile kasy poszło w błoto w związku z kanalizacją. Poza tym przez te 20 lat rządów z bożej łaski stworzyła taką siatkę zależności że nie da się jej przerwać i pewnie trudno będzie Gawendzie to zrobić, ale choćby za jego próbę zrobienia tego ma u mnie duży plus. Poza tym Chrapek też była nauczycielką i co? Miała jakieś doświadczenie na samym początku?

Mgr Ahrańczyk, 26.02.2024 14:07

https://open.spotify.com/episode/5Kl8hZJ1Nh261r8QkNQcfm

haha, 26.02.2024 12:39

OJ Rozalka, jak widać masz więcej czasu niż my-sądząc po długości komentarzu. Tak chłop dobrze gada i na tym koniec, wykształcenie zaledwie średnie, całe życie pracował na jakimś wyższym stanowisku, zarządzał ludźmi? Nie, a to jest właśnie podstawowa cecha dobrego wójta. Na radnego jest jeszcze akceptowalny ale na wójta to się nie nadaje. Pomysły wysnute z palca typowo pod publikę aby uderzyć w jak największą grupę ludzi i zdobyć ich głosy, a później mieszkańcy gminy zapłacą za jego widzi mi się. A co do braku kobiety to już mamy u góry takiego jednego kawalera co mu władza za bardzo do głowy weszła z braku normalnych rodzinnych problemów...

Rozalka, 26.02.2024 12:02

No normalnie te wybory to w komentujących facetach to budzą takie durnowatości. Wypowiadają się, nie wiem czy z Was takie gwiazdy portali randkowych, że zamiast pracować, albo zajmować się dziećmi, czy robić coś użytecznego to wielcy modele i amanci filmowi siedzą przed swoim kompem, albo piszą w telefonie i oglądają jak chłop dobrze gada. Wyżmijcie się za randki z jakimiś dziewczynami, umyjcie okna i przede wszystkim lustra w których robicie zdjęcia na portale randkowe, bo potem całe wstyd i to świadczy o Was. A facet wolny, po wsi go widywali z fajną dziewczyną, dobry samochód ma, to jeszcze sobie znajdzie znowu Panią - mało to nauczycielek u nas w Andrychowie wolnych. Nie sądź, żebyś nie był sądzony. Oj chłopy, chłopy róbcie coś bo szkoda Was. Kobiety Wam trzeba, a nie gapić się na faceta i komentować. A podejść i poderwać to już jeden z drugim nie potrafi, ale faceta obgadać to tak...

haha, 26.02.2024 10:47

Ło Panie, z twarzy tryska sama energia... Dziękujemy Starym kawalerom, warto poruszyć ta kwestie ponieważ są to osoby które nie znają prawdziwego życia i życiowych problemów... A jak by czasem wygrał, czego nie życzę to niech trafi na takiego problematycznego radnego jakim był za kadencji obecnej Wójtowej!

haha, 26.02.2024 10:47

q

znanywmiescie, 26.02.2024 00:51

Ło Matko!! Tylko nie on