reklama
reklama

Kamil Glik odwiedził młodych piłkarzy z Andrychowa

Sport, Wiadomości, 30.12.2022 18:33,
Chłopcy z Andrychowa niedawno oglądali Kamila Glika na telewizyjnych ekranach podczas mundialu w Katarze, a w czwartek zawitał do nich na trening w hali w Andrychowie.
Kamil Glik odwiedził młodych piłkarzy z Andrychowa

Reprezentant Polski w piłce nożnej Kamil Glik odwiedził w piątek 30 grudnia młodych piłkarzy trenujących w Akademii Piłkarskiej Progress w Andrychowie.

Było to dla nich nie lada wydarzenie.

- W trakcie treningu odwiedził ich Wybitny Reprezentant Polski, którego niedawno oglądaliśmy na mundialu w Katarze. Były zawodnik m.in. Torino FC czy AS Monaco spędził z dziećmi trochę czasu rozdając autografy i robiąc pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy Kamil Glik za niezapomniane spotkanie - informuje andrychowski klub.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że przełom roku Kamil Glik wraz z rodziną będą spędzać całkiem niedaleko Andrychowa.

foto: AP Progress Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama