reklama

Daleka droga do awansu

, Sport, Wiadomości, 31.01.2019 15:00, red
MKS Andrychów i Kęczanin Kęty przed szansą.
Daleka droga do awansu

Powoli dobiega końca faza zasadnicza rozgrywek w II lidze siatkarzy. W sobotę (2.02) rozegrana zostanie ostatnia kolejka rozgrywek grupowych.


Aktualnie sytuacja w tabeli wygląda obecnie tak


Co dalej? Droga do awansu do I ligi jest jeszcze daleka. W połowie lutego (16-17.02) rozegrane zostaną pierwsze mecze I rundy play-off. Gra się do trzech zwycięstw, pierwsze mecze odbędą się na parkiecie wyżej notowanej drużyny. Pary utworzą zespoły z miejsc: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5.

Zwycięzcy zagrają w II rundzie, również do trzech zwycięstw w parach: 1-4, 2-3 (decyduje kolejność po rundzie zasadniczej)

Dopiero dwóch zwycięzców tej fazy awansuje do turnieju półfinałowego, w którym zagrają w dwoma najlepszymi zespołami z grupy podkarpackiej II ligi. W całym kraju odbędą się trzy takie turnieje. Po dwa zespoły z każdego przechodzą do turnieju finałowego, z którego dwa najlepsze awansują do I ligi.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama