reklama

Biegowe i rowerowe emocje czekają na Was jesienią

, Sport, Wiadomości, 19.09.2018 17:10, PG
Czarny Groń, Kocierz, Kęty.
Biegowe i rowerowe emocje czekają na Was jesienią

W sobotę (29.09.) u podnóża stacji narciarskiej Czarny Groń w Rzykach już drugi raz odbędzie się znany w całej Polsce maraton rowerowy CYKLOKARPATY.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty odbywają się w sezonie 2018 od połowy kwietnia do końca września w 12 lokalizacjach na terenie południowo – wschodniej Polski. Ostatnim punktem na mapie maratonu będą właśnie Rzyki. Organizatorzy skrócili trasę względem poprzedniego roku oraz obniżyli poziom jej trudności.

Zapisy tutaj: Cyklokarpaty

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst i na zewnątrz


Natomiast dzień później, bo w niedzielę (30.09.) będzie miał miejsce I Bieg Uliczny w Kętach. Będzie to impreza patriotyczna.

Dystanse jakie przygotowali organizatorzy to:

  • 5km
  • 10km
  • 1000 metrów w biegu rodzinnym

Na bieg nie obowiązuje wpisowe, udział jest bezpłatny jednak jest tylko 600 pakietów startowych, więc musicie się spieszyć.

Trasa I Kęckiego Biegu Ulicznego przebiega przez ulicę na osiedlach: 700-lecia, Wyszyńskiego, Nad Sołą oraz Sikorskiego, włączając w to ulice: Żwirki i Wigury (START/META), ul. 3 Maja, ul. Spacerową (obwodnica), ul. Legionów, ul. Kleparz oraz ul. Wyspiańskiego.

Zapisy: Bieg Uliczny w Kętach


Z kolei 20 i 21 października tego roku na Kocierzu w Targanicach odbędzie się ekstremalny bieg z przeszkodami – Runmageddon.

Jak informują organizatorzy nadciąga ostatni w tym sezonie Hardcore, który da Wam szansę na pokonanie najbardziej ekstremalnego półmaratonu w Europie oraz tytuł Weterana Runmageddonu. W programie jak zawsze mnóstwo adrenaliny, nowych tras i mrożących krew w żyłach atrakcji. Organizatorzy imprezy na Kocierzu zadbali również o mocne wrażenia dla dzieciaków, którzy sprawdzą się na trasie Runmageddon KIDS.


Podejmij wyzwanie i sprawdź się na jednej z tras:

  • Intro - 3km / 15+ przeszkód
  • Rekrut - 6km / 30+ przeszkód
  • Hardcore - 21 km / 70+przeszkód
  • dodatkowo formuła dla dzieci w wieku 4-11 - Kids!
Zapisy: Runmageddon


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama