Jest zwiastun horroru kręconego w Bulowicach [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.09.2018 18:30, PG
Film walczy teraz o Złote Lwy w Gdyni.
Jest zwiastun horroru kręconego w Bulowicach [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Jest już zwiastun nowego filmu Adriana Panka „Wilkołak”, który był kręcony w zeszłym roku w Pałacu w Bulowicach (gmina Kęty).

Jak się dowiadujemy premiera filmu w kinach przewidziana jest na 2019 rok, ale „Wilkołak” zakwalifikował się do 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który już dzisiaj rozpoczął się w Gdyni. "Wilkołak" będzie walczył o Złote Lwy z takimi filmami jak „Zimna Wojna”, „Kler” czy „Twarz”.

Akcja filmu rozgrywa się latem 1945 roku. Dla ośmiorga dzieci, wyzwolonych z obozu Gross-Rosen, zostaje utworzony prowizoryczny sierociniec w opuszczonym pałacu wśród lasów. Ich opiekunką staje się dwudziestoletnia Hanka, również była więźniarka. Po okropieństwach obozu bohaterowie powoli odzyskują resztki straconego dzieciństwa, jednak koszmar szybko do nich powraca. W okolicznych lasach krążą obozowe wilczury. Wypuszczone przez esesmanów przed wyzwoleniem Gross-Rosen, wygłodzone i zdziczałe zwierzęta osaczają pałac w poszukiwaniu pożywienia. W przerażonych dzieciach uruchamia się obozowy instynkt przetrwania.

Zobaczcie zwiastun [UWAGA: Tylko dla dorosłych]:

A tutaj terminy pokazu filmu na 43. FPFF w Gdyni:

19.09 (środa)

12.15 Multikino 3
12.15 Gdyńskie Centrum Filmowe Sala Warszawa
19.30 Multikino 2
22.00 Multikino 3 i 4

20.09 (czwartek)

11.00 Teatr Muzyczny – Duża Scena
15.20 Multikino 3 i 7

21.09 (piątek)


11.45 Multikino 4
22.15 Multikino 6

22.09 (sobota)

11.45 Multikino 8fot. Bart Babiński

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy