Pijani na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 19.09.2018 10:40, red
Cztery osoby zostały wyeliminowane z dróg.
Pijani na drogach

19 września o godzinie 9.00 w Kętach na ulicy Żwirki i Wigury policjanci z oświęcimskiej drogówki zauważyli rowerzystę jadącego slalomem. Podczas kontroli okazało się, że 47– letni mieszkaniec Kęt wsiadł na swój jednoślad mając w organizmie 1,57 promila alkoholu.

O godzinie 9.20 w Jawiszowicach na ulicy Kusocińskiego policjanci oświęcimskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej jadącego na rowerze 48 – letniego mieszkańca Jawiszowic. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 0,96 promila alkoholu.

O godzinie 11.00 w Bielanach na ulicy Spacerowej policjanci oświęcimskiej drogówki zatrzymali kolejnego rowerzystę będącego pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 66 – letniego mieszkańca Bielan wykazało 1,50 promila alkoholu.

O godzinie 18.45 policjanci z Ogniwa patrolowo – interwencyjnego Komisariatu Policji w Zatorze w pilnując bezpieczeństwa na terenie Podolsza na ulicy Starowiejskiej zauważyli jadącego slalomem motorowerzystę. Badanie stan trzeźwości 59 – letniego mieszkańca Podolsza wykazało 2,73 promila alkoholu.

- Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i trzeźwość za kierownicą, ponieważ lekceważenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w przypadku stanu nietrzeźwości kierującego, wręcz stwarzanie zagrożenia na drodze, ma niejednokrotnie poważne konsekwencje – podkreślają policjanci.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy