Andrychowska Spółdzielnia ma już 60 lat! [FOTO]

, Wiadomości, 18.09.2018 19:15, PG
Diamentową rocznicę obchodzi Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
Andrychowska Spółdzielnia ma już 60 lat! [FOTO]

We wtorek (18.09.) Zarząd Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zorganizował obchody Jubileuszu 60-lecia działalności ASM. Uroczystość odbyła się w spółdzielczym klubie osiedlowym przy ul. Lenartowicza w Andrychowie.

Na wydarzeniu, oprócz mieszkańców osiedla i pracowników, pojawił się także burmistrz Tomasz Żak wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Romanem Babskim. Podczas uroczystości m.in. nagrodzono najlepszych pracowników, a poprowadziła ją prezes ASM Bogumiła Zacny Sporysz, która od 29 lat piastuje tę funkcję i jest ósmym prezesem w historii spółdzielni.

Nie zabrakło także licznych opowiadań o początkach spółdzielni, wspomnień i rozmów. Nawet burmistrz pokusił się o pewną refleksję: - W Andrychowie mieszkam od 33 lat, w tym 16 lat na osiedlu gdzie byłem nawet członkiem rady nadzorczej spółdzielni. Zatem nie rozumiem dlaczego niektórzy twierdzą, że nie jestem z Andrychowa. - mówił T. Żak.

Całe obchody uświetnił koncert Krakowskiego Zespołu Kameralnego.

Zobaczcie zdjęcia:Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa została powołana do życia uchwałą członków założycieli w dniu 11 lipca 1958 r. Jest to jedyna spółdzielnia mieszkaniowa na terenie Andrychowa. Zarządza ona 67 budynkami wielorodzinnymi o 3520 mieszkaniach, w których zamieszkuje około 10 000 mieszkańców.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy