Pijany kierowca i nieszczęśliwy, tragiczny w skutkach wypadek

, Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2018 16:30, PG
Pijany kierowca i nieszczęśliwy, tragiczny w skutkach wypadek

W poniedziałek (17.09.) w Przytkowicach kierujący samochodem marki opel zafira będąc w stanie nietrzeźwości (miał 1 promil), w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki renault clio, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Sprawcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

Natomiast w Stryszowie po godz. 14:00 doszło do kolizji drogowej, gdzie kierowca fiata ducato w trakcie wykonywanego manewru włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi volkswagen golf, który to w celu uniknięcia zderzenia czołowego zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słupek drogowy. Kierowca został ukarany mandatem.

Wyjaśniane są także okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w poniedziałek na terenie jednej z firm w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 52-letni pracownik firmy, w trakcie podpinania przyczepy do pojazdu ciężarowego marki mercedes, z nieustalonej przyczyny został przejechany przez samochód. Mieszkaniec powiatu wadowickiego w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich przyczyn i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Ciało 52-latka decyzją Prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy