Beskid wygrywa z Kalwarianką w bardzo ważnym meczu [FOTO]

Sport, Wiadomości, 19.05.2023 19:55,
Rozpoczął się piłkarski weekend.
Piłkarski weekend rozpoczął się już w piątek (19.05) wieczorem w Andrychowie. Czwartoligowy Beskid Andrychów rozegrał arcyważny mecz z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Stawką była walka o utrzymanie w IV lidze. Andrychowianie nie mają ostatnio dobrej passy. Kalwarianka - wręcz przeciwnie. Wzmocniona na wiosnę regularnie zdobywa punkty i odrabia straty z jesieni.

Ostatecznie gospodarze nie zawiedli. Beskid prowadził po pierwszej połowie 1-0, później były 2-0. W 60 minucie goście zdobyli z karnego kontaktowego gola na 2-1 i mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Ostatecznie Beskid zainkasował komplet punktów

Beskid Andrychów - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 (1-0)