reklama

Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Alicja Studniarz

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 17.12.2017 12:00, PG

Dzisiaj naszym gościem jest jedna z najaktywniejszych radnych w Radzie Miejskiej w Andrychowie.

Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Alicja Studniarz

Jest to pierwsza kadencja radnej Alicji Studniarz, która szturmem weszła do lokalnej polityki wygrywając w okręgu z byłym burmistrzem Janem Pietrasem. Podczas sesji Rady Miejskiej często możemy słyszeć jej ostre wymiany zdań z obecnym burmistrzem czy przewodniczącym Rady Miejskiej. Jej przeciwnicy polityczni mówią, że „czepia” się nawet ukwiecenia w mieście a zwolennicy, że najlepiej z wszystkich wie co to znaczy być radnym.

Czy będzie startowała w kolejnych w wyborach z tego samego komitetu wyborczego? Co udało się jej zrobić dla mieszkańców? Jaką ocenę wystawia obecnemu burmistrzowi?

Zobaczcie rozmowę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maksymilian, 20.12.2017 21:33

Nawet pisać nie umiecie.Nie dziwię się że jesteście z negatywnego naboru.Tragiczne ale prawdziwe. Tacy przez wiele lat rządzili.Musicie się pogodzić z eliminacją z życia publicznego.

wzroczyny16, 20.12.2017 21:21

Dodam,ż epomnik powinien powstać w Rzykach najlepiej w miejscu gdzie stoi stara szkoła i harczerze harcują. Zastrzegam sobie prawa autorskie co do miejsca nikt nie powinien mnie w tym pomyśle uprzedzić. Od jutra zbieram opodpisy i szturmuję w tej sprawie dzwi otwarte burmistrza Żaka. Jesli mnie nie poslucha to na rzyakach niewygro woborów.

wzroczyny16, 20.12.2017 21:13

Pani alicja to taka maleńka gwiazdeczka , gwiazdeczka podzieli los JP i KK ma parcie na szkło a sesja to jedyna chyba dla niej okazja. Mieszkam daleko od miasta i chciałbym wiedzieć ci tej pani udało się załatwić. Porusza tematy proste dla zrozumienia jak budowa cepa zawsze ma "szkolną" sciage niestety jak doczyta do końca to niewie oczym było napisane na początku, oczekuje odpowiedzi ale sama już wcześniej odpowiedzi udzieliła nawet niewiedząc o tym. Burmiś ma fajną zabawę , bo nie musi zadawać sobie trudu. Czasem oglądam nagranie sesyjne w tym wywody największej gwiazdy samorządowej - niestety do końca nigdy nie jdestem w stanie dotrwać. Jestem obywatelem gorszego sortu więc dla tego nie jestem nazbyt kumaty , najwięcej cieszy mnie poprawa emerytury o całe 18 złociszy - pozostałe dla takiej miernoty jak ja gorszego sortu niema żadnego znaczenia. Moim największym pragnieniem jest wybudowanie największego na swiecie pomnika Jarosławia by, prezydent RP miał gdzie oddawać pokłony najlepiej w otoczeniu dymów kadzideł i wszech obecnego na ziemi polskiej okupanta. Znikam na cały tydzień - życzę wszystkim zdrowych wesołych swiąt wolnych od ludzi pierwszego sortu.

xpek, 20.12.2017 18:15

jak ktoś chce się błaźnić to dlaczego mu chcecie zabronić?

abcabc, 20.12.2017 00:25

po tym wywiadzie ludzie w mieście mówią że to radna bezradna

krisu78, 19.12.2017 16:07

Droga propagando. Może chociaż w tygodniu przed świątecznym i świątecznym dalibyście spokój ze swoim jadem a także pośrednio kompromitowaniem Żaka? Zróbcie to dla nas i dla niego.

krisu78, 19.12.2017 16:06

Z całym szacunkiem dla propagandy ale jak na dłoni widać że działają na rozkaz – nie słuchać, tylko atakować. Gdyby posłuchali rozmowy to by usłyszeli jak wszyscy inni bo radna po polsku mówi dobrze  Tam gdzie prosiła burmistrza o pomoc nie otrzymywała jej. Tam gdzie nie potrzeba było pomocy burmistrza to o dziwo dało się zrobić i rozwiązać problemy zgłaszane przez ludzi. to świadczy o tym jakim burmistrzem i jakim człowiekiem jest Żak.

sportowiec, 19.12.2017 14:36

Z całym szacunkiem dla Pani , ale Jest Pani beznadziejna w tym wszystkim, widać jaką Radną Pani była i jacy są koledzy z rady , skoro nic nie umiecie załatwić uchwalić ... Może dlatego właśnie tak jest , pieniactwo i krzykactwo a działania ze strony rady brak.

marcinmad, 18.12.2017 14:46

Pani Alicja ma wielkiego plusa. W jednej rozmowie pokazała prawdę o rządach Żaka a także jakim jest naprawdę człowiekiem a nie od "pokazówek". Wściekłość jaką wywołała u zalkolandii jest chyba najlepszym dowodem na to że trafiła w sedno.

marcinmad, 18.12.2017 14:43

Radnych powiatowych z Andrychowa jest 7. W tym pani Czesława Wojewodzic we władzach powiatu. Panią Czesię „wzorzysty” zna bo regularnie z nią bawi się na imprezach. Jej więc o nic pytać nie wypada  Najbardziej podoba mi się to ze wzorzysty skasowany jak trzeba w sprawie pogotowia, cen śmieci wymyśla coraz to nowe tematy i znowu bo pokazuje Żaka jako nieskutecznego burmistrza który poza rozdawaniem uśmiechów na pokaz niewiele potrafi, w tym nie potrafi dogadać się z innymi. Żak według klakierów to nieskuteczny facet który może co najwyżej brać pensje burmistrza, obiecywać, zaciągać kredyty na koszt podatników i jeździć po miastach partnerskich. Ech.

wzroczyny16, 18.12.2017 14:17

do wszystkich klakierów z t-km. wsakażcie przykład gazetowej informacji o stanie zadłużenia gminy a nie piszcie bzdur. Zapytajcie radnych powiatowych oraz waszego wspaniałego posła Polaka ,także z waszego obozu t-km dlaczego w szpitalu w Wadowicach zlikwidowano aż trzy oddziały - zapytajcie też dlaczego powiat nie realizuje ustawowego obowiązku w zakresie bieżacych potrzeb na drogach powiatowych w Andrychowie - Lenartowicza, Włokniarzy. Pani radna nie wie kto jest radnym więc podaję: Pan Franciszek Penkala, Pan Zbigniew Małecki - w swoich obietnicach w czasie kampani te sprawy artykuowali i co? d....). Pan Polak jako poseł niewiele może podobnie jak była już na szcxzęscie premierka ale przynajmniej głupot na portalach nie wypisuje, bo doskonale wie ,że potrzebyto jesdno a możliwości to drugie a manna z nieba leciała podobno przeszło dwatysiące lat temu i nikt i nic tego faktu nie zmieni nawet przebrani w złote szaty i purpury -kłamsto powtarzane tysiąc razy staje się prawdą oto podstawa obecnie jaśnie panujących - proponuję przeczytać małą książęczkę pt. " książę" /włoski cynik maxiaweli/ , koniec osiemnastego wieku.

marcin1970, 18.12.2017 11:15

dwie uwagi. Tematu kredytów wobec tego co robi Żak ze swoimi radnymi (za co i oni poniosą odpowiedzialność) nie poruszałbym jakbym był klakierem. Są dowody na to że poprzednik przy Żaku to amator jak wyraził się gość poniżej. Tak samo tematu populizmu i służby zdrowia. Co mówił Żak w 2010 roku m.in. o pogotowiu a z czym zostaliśmy nie da się zapomnieć

marcin1970, 18.12.2017 11:12

wzorzysty to autentycznie przykład tego jak można zrobić akuku żakowi jak chce się bronić :) Spokojnie. Alicja Studniarz w 30 minut pokazała prawdę o Żaku i jego rządach to wiadomo że polecą na nią gromy i jad. Biedni "zakowcy" żyją w swoim świecie po pracy wyjażdżają do domów w innych gminach to nie wiedzą że mówi ona jak coraz więcej andrychowian. Obrażając ją obrażają mieszkańców naszej gminy.

mareczek, 18.12.2017 11:01

Śmieci – ustawa przyjęta za rządów PO z jakiej startował Żak do sejmu i biedak nie dość że nie dostał się to miał gorszy wynik niż Polak z pis. Ale mniejsza z tym. Radna dobrze mówi. W okolicy są mniejsze te ceny więc da się. Basen kryty – hmm, z tego co pisali na mamnewsa 1 niecka a do 25 milionów koszt. Z koło 3,5 miliona a reszta – kredyt? Co innego chyba obiecywali? Na terenie gdzie Żak nie chciał budował drogi bo podmokły teren i to podroża? Dobrze radna zapytała – bagno nagle wyschło? Pełnym jadu klakierom działającym na rozkaz pana i władcy życzę świąt bez jadu wobec andrychowian. Może jak nawet do pracy nie będziecie musieli do nas przyjeżdżać to dacie andrychowianom spokój?

mareczek, 18.12.2017 10:59

Pełni jadu klakierzy zakolandii nie widzą że biją w Żaka? Ten z dzisiaj to mistrz świata jak chodzi o pogrążanie Żaka. Zadłużenie – po niecałych 7 latach rządów Żaka większe niż na koniec rządów Pietrasa. Tak psiali dziennikarze czarno na białym. Plany Żaka na branie kredytów w 2018 są ogromne i są na to dokumenty. Wychodzi powoli że poprzedni burmistrz to przy Żaku amator jak chodzi o ten temat. Pogotowie – jeśli dało się czemu Żak nie zrobił co obiecywał w 2010 roku? Jeśli nie dało się – idąc tokiem rozumowania klakierów Żak to populista który nie zna przepisów? Opieka całodobowa teraz – w innych miejscach jest. Czyli może być. U nas Żak dostał jasny sygnał od radnych m.in. pana Kobielusa i jeszcze nie wykonał zadania. Ale wykona spokojna głowa. Szkoda tylko że każdy dzień zwłoki pogrąża go w oczach ludzi

mareczek, 18.12.2017 10:35

sam przykład przywrócenia pogotowia wystarczy. ludzie pamietają co pan Żak mówił i jak skończyliśmy z niczym. W jednym się pan Żak rozwinął. W zadłużaniu gminy. Już nabrano za niego wielkich kredytów a także jego radni mówią mówią że jeśli chodzi o kredyty i pożyczki to jego plany na 2018 są tak wielkie że poprzednik to pan pikuś. I o to chodzi? żeby atakami na pania Alicję i andrychowian w ogole przykryć że za Żaka zadłużenie jest większe niż za jego poprzednika (oficjlanie podane dane) a jeszcze ma Żak plany żeby nabrać kredytów?

mareczek, 18.12.2017 10:27

ależ jadu w tych klakierach. No ale pan każe klakier wykona. Co do populizmu to chyba nikt nie przebije pana Żaka z 2010 roku.

wzroczyny16, 18.12.2017 10:10

Pani radna to zwykła populistka, wykonuje polecenia swojego góru ,teraz dla zmyłki pisowskiego. Może wskaże to ogromne zadłużenie, nawet jeśli byłoby ukryte jak za poprzednika, podatnicy do 2020 roku spłacać będą cenę woluntaryzmu gospodarczego J.P. a przecież K.K. był wtedy naczelnym rady i mógł powstrzymać szaleństwo w obszarze długu na basen przy stadionie - był blisko pana Jasia, nosił nawet słuzbowo parasol nad jasnie pisowskim reformatorem i gospodarzem gminy. co nato powie pani super super najmądrzejsza gwiazda andrychowskiego samorzadu. Drodzy mieszkańcy andrychowszyzny i sołectw; nie dajcie się ogłupić tym ,co polecieli i spadli , Im wcale nie chodzi o wasze, nasze ,moje dobro, ale o bezwzględną władzę. Pani radna powinna wiedzieć kto odpowiada za służbę i ochronę naszego zdrowia a także skąd biorą się podwyżki za smieci i kto zafundował nam przepisy o śmieciach. W dawnych czasach, które na szczęście "minęły" takie bzdety jak pani radna mądrale pisały na ścianach miejskiego szaletu obecnie mogą to robić całkiem odwaznie na forach internetu - taka róznica pomiędzy dawnym a obecnym systemem zreformowanym przy pomocy kropideł, modłów i dymów kadzideł. Zapytam wprost: w którym cywilizowanym kraju poza naszym, obywatele nie wiedzą kto naprawdę sprawuje władzę "konstytucyjną" ??????. Pozdrawiam ,życzę spokojnych zdrowych świąt wolnych od politycznych pieniaczy.

abcabc, 18.12.2017 07:46

mniej takich radnych a miasto i gmina będzie się lepiej rozwijało. zauyważyliście, że w tej kadencji kiedy nie ma wśród radnych kibienia i pietrasa w gminie wykonywanych jest jeszcze więcej inwestycji.mniej osób przeszkadza więcej inwestycji jest wykonywanych.

Izik, 18.12.2017 00:54

Szanowny Marcinie. Szanse więc wyrównane. Nas garstka klakierów w większości spoza... Was garstka hejterow lokalnych z dziada pradziada.Tworzcie swą zakłamana rzeczywistość...kryzysu miasta, ogromu kredytów, nic nie robienia, galopującej drożyzny, itp. Nasz klakierów świat piękniejszy...więcej blasków i radości. Życzę i Tobie tego samego.

marcin1970, 17.12.2017 22:33

Spokojnie. Od Żaka nie tylko wyborcy ale nawet jego radni teraz odchodzą. Ci radni co zostali jak on odpowiedzą za styl rządów a przede wszystkim te ogromne kredyty jakie są brane za Żaka. To jednak nie o wynik wyborów chodzi tylko o to że pani Alicja w 30 minut zdemaskowała rządy Żaka a przede wszystkim pokazała prawdziwą twarz burmistrza. Szał klakierów prawdopodobnie z tego wynika. Tylko że klakierzy nie mieszkają nawet u nas. Andrychowian wśród nich garstka. A ci co są wiadomo za ile są w tej ekipie.

Emeryt55, 17.12.2017 22:07

Pani Alicja Studniarz. Wyspa odwagi, przyzwoitości i rozsądku na oceanie wizualizacji i kosztownych fajerwerków. Dziękujemy za walkę o andrychowską oświatę! Jeszcze niespełna rok. Jeśli jeszcze nie poznaliście się jeszcze na obecnej władzy to na niczym się już się nie poznacie Andrychowianie! Andrychowianin z dziada pradziada od przynajmniej 200 lat, bystry obserwator rzeczywistości.

kaowcy2012, 17.12.2017 21:32

Brawo dla radnej Alicji za odwagę i prawdę w pokazaniu rządów Tomasza Żaka w tym wątku podwyżek a także za prawdę w pokazaniu realnej a nie tej „wyjściowej” twarzy Tomasza Żaka. Taka postawa doda odwagi innym. To pewne tak samo jak to że teraz będzie atakowana przez niektórych ze zdwojoną siłą Ps. Niech mamnewsa zajmie się wątkiem byłej dyrektor ckiw i tego czy przebywa tam gdzie ponoć miało jej nie być.

kaowcy2012, 17.12.2017 21:30

Wiecie że szef klakierów dyspozycje jak atakować i jak opluwać panią Alicję dawał niemal w przerwie udawania milutkiego i pełnego życzliwości do wszystkich? Niestety ale lekko na rauszu jego „podwładni” szbko wygadali się

kaczor, 17.12.2017 20:32

Asquit hojności tego co płaci tobie i pozostałym klakierom za plucie i kłamstwa nikt nie przebije. Pilnuj tylko zasady że pijesz to nie piszesz. bo wychodzą ci takie głupoty że potem wszystkie nagrody za kłamstwa i plucie zgarnia abcabc vel idzik :)

asquit, 17.12.2017 20:24

czy ppis nadal płaci 50 gr za komentarz w internecie??? widzę że przed świętami chcą sobie dorobić

nietakszybko, 17.12.2017 20:13

Na marginesie wątku o ckiw. Czy mamnewsa mógłby dowiedzieć się czemu wysoko postawiona urzędniczka do Żaka delikatnie mówiąc rozminęła się z prawdą. Mówiła że była dyrektor ckiw AnetaWądrzyk nie ma wstępu do ckiw po odwołaniu. A pracownicy jeden po drugim mówią że dyrektorka wstęp po odwołaniu z funkcji miała i nie po to przychodziła żeby sprzątać korytarze. może mamnewsa zająłby się tym tematem?

nietakszybko, 17.12.2017 20:11

W Andrychowie pod rządami Żaka za nie potakiwanie Żakowi i nie klękanie przed jego sposobem rządzenia w tym podwyżkami, syto opłacani klakierzy obrażają i odsyłają do psychiatryka. Taka prawda. Macie kolejny dowód na to kim naprawdę są ludzie którzy milutko się na pokaz uśmiechają i mówią o zgodzie.

maniek, 17.12.2017 19:57

1. Ot i poziom zakolandii. Szef w przerwie udawania miłego osobiście dał sygnał co napisać? Ależ musi być wściekły. 2. Dla pani Alicja brawa. Punkt po punkcie pokazana prawda o rządach Tomasza Żaka i tym kim w rzeczywistości jest jako burmistrz i w dużej mierze jako człowiek.

tomasz2, 17.12.2017 18:34

W sprawie cen śmieci czy krytego basenu radna mówi co wielu andrychowian. Natomiast odwagą wykazała się mówiąc o Żaku, o tym jaki jest, jak wyglądają jego rządy "od podszewki. Czeka ją ciężki czas próby bo zakolandia tego nie odpuści i będzie atakować, ale brawo za odwagę. Ludzie mówią podobnie w domach, na spotkaniach ale nie mają odwagi tak publicznie do kamery. Szacunek dla tej kobiety!

Izik, 17.12.2017 18:31

Po co te nerwy. Zapytałem o te przykłady ciągłych wizualizacji. Jak na razie wymieniacie na bezdechu jeden przykład - galerie kultury. Podzielcie się wiedza o innych. Chętnie obejrzę. Przekonajcie w tym najprostszym zarzucie...potem zajmiemy się następnym izarzutami Pani Radnej. Zachęcam Was nawet do pracy zbiorowej. Powodzenia życzę .

tomasz2, 17.12.2017 18:29

Na przykładzie swojej działalności pani radna pokazała i powiedziała głośno że można osiągnąć efekty bez pomocy Żaka. Pokazała też co jest warty uśmiech na pokaz. Pokazała i wypunktowała prawdziwe oblicze Żaka. To ze teraz taki jeden daje pokaz frustracji z tego powodu (choć na pokaz głosi pokój) i daje sygnał do ostrego ataku pokazuje jakie jest prawdziwe oblicze całego tego towarzystwa.

tomekx, 17.12.2017 18:18

Na przykładzie swojej działalności pani radna pokazała że nie warto na nią głosować ponieważ zmarnowała ostatnie 3 lata .ZERO EFEKTÓW

wiktoria, 17.12.2017 17:59

Dużo tutaj było w komentarzach o basenie i cenach śmieci a ja zwrócę uwage na inny wątek. On zresztą przewija się dość często od zawiedzionych wyborców. Pani radna pokazała to na przykładach ze swojej działalności. Pan burmistrz sprzedawał ubezpieczenia i to widać. Ale jak rozmawia się z andrychowianami to z każdym miesiącem coraz więcej ludzi doświadcza tego że nie warto przywiązywać się do jego słów bo rzeczywistość jest bardzo różna od tego co mówi. I to też jest bardzo smutne. PS. Mimo róznic pani radnej życzę powodzenia! Ludzi odważnych, nie bojących się agresji i kłamstw tzw. zakolandii tej gminie bardzo potrzeba. Właśnie dlatego że rzeczywistość jest tak różna od tego co nam się wmawia.

wiktoria, 17.12.2017 17:52

Zacznę od tego co mnie różni z panią radną. Burmistrz chciał 2 szkoły podstawowe w Andrychowie, radni 4. Wygrali radni a ja widząc co się dzieje myślę że 3 by były ok. Natomiast to jak zachowywał się burmistrz czy w ogóle jego ekipa przy tej sprawie - to smutne i przykre - tak najdelikatniej to trzeba ocenić.

martinez, 17.12.2017 16:13

Sa rzeczy w jakich z panią Studniarz bardzo się różnimy ale i tak brawa. Konkretnie, na temat, teoretycznie długo a jednak nie dłuzyło sie :) To o cenach śmieci - w punkt. Basen - w punkt. Pokazanie jakim rzeczywiście jest człowiekiem i burmistrzem Żak i to na konkretnych przykładach - pewno przykre dla jego wyborcy ale pouczające. Teraz niestety czas zemsty ze strony zalkolandii i jej klakierów. Niech się pani przygotuje na zmasowany atak ze strony tych ludzi. Od kłamstw i pomówień może się pani w głowie zakręcić. Oby była pani tak silną psychicznie kobietą na jaką wychodzi pani w tej rozmowie. Brawa także dla prowadzącej - jej wstawek także dobrze się słuchało.

gregory, 17.12.2017 16:02

W sumie macie rację - radna wypunktowała konkretnie i kulturalnie wszystkie niejasności, zaniechania, niespełnione obietnice ekipy Żaka to teraz będzie obrywać. Nic na nia klakierzy zakolandii nie mają na nią to muszą kłamać i pluć. 2. kiedy Żak w końcu zrobi to do czego zobowiazali go radni i o czym wiele razy mówiła także radna Studniarz - czyli kiedy opieka nocna i świąteczna wróci do Andrychowa? Ile można czekać? Z braniem pensji burmistrza nie zwleka przecież pan Żak?

gregory, 17.12.2017 15:57

Może gdyby „Idzik” zajmował się robotą a nie kłamaniem na mamnewsa Andrychów dostałby te18 milionów dotacji na autobusy i inne rzeczy a nie wisiało nad nami widmo kolejnych wielkich kredytów zaciąganych za Żaka???? No ale „Idzik” woli siedzieć na mamnewsa, kłamać i zgrywać mądralę zamiast wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Widać bardziej mu to się opłaca niż rzetelna praca.

aga33, 17.12.2017 15:50

idzik ty specjalnie kłamiesz czy tylko robisz z siebie mądralę a tak naprawdę.... Radna mówi jasno i po polsku np. o sytuacji gdzie robi się za duże pieniądze projekt na galerię kultury a za kilka miesięcy ogłasza że nic z tego w tym miejscu stanie coś innego. Takich sytaucji za rządów pana Żaka gdy robiono za pieniądze podatników wizualizacje i projekty a potem wynikało z tego NIC było stanowczo za dużo. Jakiś pan wyliczył je na innej stronie i pewno jeszcze będzie okazja to pokazać.

Izik, 17.12.2017 15:32

Najlepszy jest zarzut robienia projektów. Może Pani Radna nie wie, że prawie każde zadanie by realizować musi posiadać dokumentację projektowa. Ale to przecież taki drobiazg. Proszę wymienić też te niekończące się wizualizacje.

krisu78, 17.12.2017 15:10

droga opłacana propagando - radna powiedziała wyraźnie. Tam gdzie prosiła burmistrza o pomoc nie otrzymywała jej. Tam gdzie nie potrzeba było pomocy burmistrza to o dziwo dało się zrobić i rozwiazac problemy zgłaszane przez ludzi. to świadczy o tym jakim burmistrzem i jakim człowiekiem jest Żak. Niech go propaganda nie pogrąża dodatkowo.

krisu78, 17.12.2017 15:07

do rzeczy. kobieta z głową nie od parady która kulturalnie i spokojnie wypunktowała ekipę Żaka. Może nie ze wszytskim zgadzam się ale w wielu rzeczach tak. Śmieci - niesamowite że płacimy najwięcej w okolicy. Niesamowite że ekipa Żak plecie że to przez 500 plus. Jakby inni nie mieli 500 plus. Mają a jednak ceny śmieci u nich niższe. Basen - to samo co mówią ludzie mówi radna -robić z głową i z pomysłem a nie po to żeby zadłużyć gminę na niebotyczne kwoty na lata jak już Żaka nie będzie nie stanowisku burmistrza. Dobrze że ktoś mówi tak samo jak myśli wielu mieszkańców. Bo od opłacanej propagandy tej oficjalnej i tej robionej choćby na mamnewsa prawdy nie dowiemy się.

abcabc, 17.12.2017 15:05

ciekawe z czego mieszkańcy rozliczą tą radą jak sama przyznaje że niewiele osiągnęła i niewiele zrobiła a przecież została wybrana po to aby coś robić. z samego narzekania i krytykowania jak widać nie ma nic.

krisu78, 17.12.2017 15:00

brata radnej nie znam, ale powiem tak: gdyby ktoś tak pluł po mojej siostrze jak zakolandia w ciągu ostatnich lat po pani Alicji to dawno by się wkurzył. Każdy normalny brat tak by zareagował więc brat pani Alicji pewno tak samo i żaden sztuczny uśmiech na pokaz by nie pomógł.

kaczor, 17.12.2017 14:37

bardzo dobra rozmowa. Powiem tak. Poznałem brata, mądry i zaradny człowiek ale widzę że to rodzinne :) ps. To że zalkolandia dostanie szału po tej rozmowie to nie dziwne. Same pierwsze 5 minut do tego wystarczą . Ale jak mogę coś poradzić. choćby dlatego że znam brata niech chociaż groźby tym razem sobie darują.

marcinmad, 17.12.2017 14:24

"Poza klakierami i ich mocodawcami wszyscy to mówią." Sorry. Szkoda że w nowym systemie nie nie można poprawiac błędów.

marcinmad, 17.12.2017 14:23

rzeczowo i na temat. Basen kryty jest potrzebny ale robiony z głową. Poza klakierami i ich modocawcami wszyscy to mówią. Radna ma po prostu takie zdanie jak wielu andrychowian. Dla klakierów (także tych którzy choć mieszkają pod Oświęcimiem przedstawiają się że są z Andrychowa) to bez różnicy czy np. 30 milionów kredytów czy 40 milionów kredytów zaciaganych za rządów Żaka a spłacanych jak Żak już nie bedzie burmistrzem, to bez znaczenia bo i tak nie mieszkają w naszej gminie. Tak samo ceny smieci. Niech andrychowainie płacą najwyższe w okolicy: klakierzy i ich mocodawcy płacą w swoich gminach mniej.

zandrychowa, 17.12.2017 13:24

Większych bzdur nie słyszałem,ta pani to idealny przykład populisty wypowiedzi typu basen kryty w Andrychowie jest potrzebny,sama chętnie pływam,ale jednocześnie nie podoba mi się bo coś tam.......bo koszty utrzymania będą duże.... przejdą do historii internetu. Ludzie zastanówcie się czy warto w przyszłości głosować na tak nieskutecznych radnych

krisu78, 17.12.2017 13:13

O radna Studniarz - wróg zalkolandii I co klakierzy zalkolandii – start po nagrodę za plucie i jad i groźby karalne pod adresem radnej czy może dacie ludziom odpocząć od swoich gróźb i jadu a nagrody poszukacie gdzie indziej?